Wiadomości mieszkaniowe

Mplusg

Regionalne - Warszawa - Trójmiasto

11 października 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 33 głosów

PIĘKNA 21 - nowa wrocławska inwestycja Dom Development

Dom Development Wrocław Sp. z o. o. z Grupy Dom Development, największego dewelopera w Polsce, uruchomił sprzedaż 200 lokali w ramach nowego Osiedla Piękna 21 we Wrocławiu.

PIĘKNA 21 - nowa wrocławska  inwestycja Dom Development

Nowoczesna inwestycja z doskonałym połączeniem komunikacyjnym położona jest w popularnej dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulicy Pięknej i Nyskiej. Lokalizacja pozwala na swobodne przemieszczanie się, w zaledwie 10 minut samochodem do Rynku Głównego we Wrocławiu oraz 2 minuty pieszo do najbliższego przystanku. Zakończenie budowy osiedla planowane jest na II kwartał 2020 roku.

Budynek posiadający od 4 do 10 pięter docelowo liczyć będzie 200 lokali. Projekt architektoniczny wykonała pracownia AP Szczepaniak. Szeroka oferta metraży pozwoli spełnić potrzeby klientów zarówno poszukujących lokalu typu studio, jak i kilkupokojowych mieszkań dla całej rodziny.

Piękna 21 to nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu, doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta. Zlokalizowanaw pobliżu Osiedla Oaza, jednego z poprzednich projektów Dom Development. Dzielnica Krzyki, w której powstaje Piękna 21, jest jedną z najczęściej rekomendowanych części miasta do zamieszkania mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

PIĘKNA 21 – LOKALIZACJA

Inwestycja położona jest w pobliżu al. Armii Krajowej oraz modnych restauracji, sklepów czy galerii handlowych. W okolicy mieszczą się też szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe  oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe, m.in.: kluby fitness, aquapark czy ścianki wspinaczkowe. W pobliżu inwestycji, przy ulicy Hubskiej mieści się Browar Mieszczański, XIX-wieczny obiekt, który pełni ważną rolę na kulturalnej mapie Wrocławia.

W okolicy inwestycji Piękna 21 znajdują się także atrakcyjne tereny zielone: Park Skowroni, Park Tarnogajski czy Park Wschodni, otoczony rzekami: Oława i Oława Dolna oraz ROD ‘’Oławka’’. Droga do Parku Wschodniego zajmie mieszkańcom około 15 minut.

Na ternie Pieknej 21 powstanie docelowo: 196 mieszkań i 4 lokale usługowe o metrażach liczących od 27,5 mkw. do 115 mkw. (1-4-pokojowe mieszkania). Przemyślane układy mieszkań pozwolą na ich funkcjonalną aranżację i użytkowanie. Lokale będą posiadać loggie, balkony lub tarasy oraz przydomowe ogródki w cenie mieszkania. Ceny lokali zaczynają się od 6 545 zł za mkw. Dodatkowo dla zmotoryzowanych mieszkańców Pięknej 21 przewidziano 167 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 34 miejsca parkingowe naziemne.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy