202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne od Grupy Murapol

Murapol S.A.

Data publikacji: 09.05.2022,

Data aktualizacji: 09.05.2022

2 minuty czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Pakiet bonusów od Grupy Murapol
Grupa Murapol przygotowała pakiet bonusów dla kupujących mieszkania. Na jakie promocje mogą liczyć klienci? Sprawdź na RynekPierwotny.pl.

W obecnych czasach nieruchomości nadal skutecznie zabezpieczają wartość naszego kapitału przed zgubnymi skutkami szalejącej inflacji. To dobry pomysł na ulokowanie swoich środków i wie o tym wielu klientów inwestycyjnych. To właśnie z myślą o nich Grupa Murapol, jeden z największych polskich deweloperów, przygotowała nową kampanię promocyjną – „202 mieszkaniowe okazje inwestycyjne”. Specjalną ofertą, w której można zaoszczędzić nawet 99 tys. zł objętych zostało 15 miast w całej Polsce. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • inwestycje zlokalizowane w jakich miastach są objęte bonusami 
 • co zrobić, aby poznać pulę mieszkań objętych akcją
 • co znajduje się w oferowanym pakiecie bonusów 

Lokale z pakietami bonusów dostępne są w wybranych inwestycjach z aktualnej oferty dewelopera w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

Słoneczne Jagodno

- W obecnej akcji promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzeby klientów inwestycyjnych, którzy w dobie galopującej inflacji szukają inwestycji, które pozwolą im uchronić posiadane oszczędności przed utratą wartości w czasie. W naszej ocenie nieruchomości to wciąż jedna z najatrakcyjniejszych form lokowania kapitału. Dodając do mieszkań pakiety bonusów zwiększamy tę atrakcyjność, tworząc nie tylko okazję do inwestowania, ale również oszczędzania. Pakiety bonusów, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają prawie 100 tys. złotych. Dodatkowo, 14 maja wszystkich zainteresowanych lokowaniem oszczędności w nieruchomości, zapraszamy do naszych biur sprzedaży na Inwestycyjny Dzień Otwarty. To doskonała okazja, by porozmawiać o nieruchomościach z naszymi doradcami, którzy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Wybierając lokal w promocji można zyskać m.in. system smart home. Technologia pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę. To również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie energii nawet do 30% w skali roku.

W oferowanym pakiecie bonusów znajdują się także: rabat w cenie mieszkania, nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

W trosce o zdrowie i komfort mieszkańców Grupa Murapol w każdym lokalu wdrożyła również pakiet antysmogowy. Zaawansowany układ filtrów ze specjalną membraną z nanowłókien zatrzymuje najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki. Dzięki temu mieszkanie ma zapewnioną ochronę przed smogiem, kurzem, alergenami, a nawet owadami.

Co zrobić, aby poznać pulę mieszkań objętych akcją? Wystarczy wypełnić formularz na stronie dewelopera i zamówić listę lokali w promocji.

 

zdj. - materiały dewelopera

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: