Wiadomości mieszkaniowe

Publicon PR

Regionalne - Warszawa - Wrocław

29 kwietnia 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 2 głosów

Ostatnie mieszkania w Słonecznym Zakątku

Słoneczny Zakątek to inwestycja na wrocławskich Krzykach. W pobliżu znajdują się szkoły i przedszkola oraz Park Klecińskiego. Obecnie na sprzedaż zostało już tylko 15 lokali. Sprawdź!

Ostatnie mieszkania w Słonecznym Zakątku

Inwestycja mieści się na Krzykach – rodzinnej i zielonej dzielnicy Wrocławia.  Nie brakuje terenów rekreacyjnych – osiedle mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. 

To trzeci etap osiedla Słoneczny Zakątek. Obejmuje on dwa budynki liczące 5 kondygnacji naziemnych – łącznie 135 mieszkań o powierzchniach od 30 do 91 mkw. Na terenie inwestycji mieści się także wielostanowiskowy garaż podziemny, a także części wspólne dla mieszkańców.

Obecnie w sprzedaży jest jeszcze 15 mieszkań o powierzchniach od 41,15 mkw. do 56,98 mkw. Na sprzedaż są także dwa lokale użytkowe w budynku H, od strony ulicy Skarbowców.

Przy trzecim etapie tej inwestycji zdecydowaliśmy się na nowy model sprzedaży, wciąż jeszcze mało popularny, a bardzo atrakcyjny dla przyszłych nabywców. Uruchomiliśmy sprzedaż dopiero w momencie, gdy mieszkania miały już pozwolenie na użytkowanie. Każdy zainteresowany mógł od razu zobaczyć lokum, nie musiał polegać wyłącznie na rzutach architektonicznych i wizualizacjach. Oznacza to także szybsze wprowadzenie się lub w przypadku zakupu inwestycyjnego, szybsze zyski z najmu – mówi Emil Basta z biura sprzedaży dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A.

Słoneczny Zakątek mieści się przy ulicy Skarbowców i Babiego Lata. W pobliżu znajduje się Park Kleciński, a nieco dalej Park Południowy, oddalony o kwadrans pieszo.

Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Architektoniczne Wojciech Madurowicz. Deweloperem jest WPBM „Mój Dom” S.A.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy