Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

12 kwietnia 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Osiedle Ziołowe - nowa inwestycja w Tulcach

W Tulcach w gminie Kleszczewo powstaje kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej. Osiedle Ziołowe będzie liczyć 38 domów, pierwsze odbiory już w III kwartale 2019 r.

Osiedle Ziołowe - nowa inwestycja w Tulcach

Osiedle Ziołowe w Tulcach powstaje w obrębie trzech ulic: Chabrowej, Nagietkowej i Cyniowej. Aktualnie realizowany jest I etap inwestycji, w ramach którego budowane są trzy zespoły budynków – łącznie z 23 domami. W zespole nr 1 (domy nr 1-8), zlokalizowanym przy ulicy Cyniowej, trwają prace związane z wykonaniem elewacjami od strony ogrodowej. Domy wchodzące w skład tego zespołu znajdują się obecnie w stanie wykończeniowym. Po zrealizowaniu prac instalacyjnych i tynkarskich w budynkach wykonane zostaną posadzki betonowe. W zespołach nr 2 i 3 (domy nr 9-23) położonych przy ulicy Chabrowej zamontowane zostały okna oraz wykonane pokrycie dachowe. W II etapie inwestycji zaplanowano budowę kolejnych 15 domów. Docelowo Osiedle Ziołowe tworzyć będzie 38 domów szeregowych, położonych na działkach o powierzchni od 180 do 480 m kw. Podobnie jak w poprzednich inwestycjach, deweloper Kos-Dom zadba również o otoczenie, w tym także elementy małej architektury. Wzdłuż zespołów nr 2 i 3 (domy nr 9-23), na ulicy Chabrowej, realizowana jest obecnie nawierzchnia z kostki brukowej.

W skład każdego z zespołów budynków wchodzić będą domy typu B (112,34 m kw.) i C (114,01 m kw.). W segmentach typu B, na parterze znajdzie się duży salon z aneksem kuchennym, toaleta i garaż. Na piętrze zlokalizowane zostaną trzy sypialnie i funkcjonalna garderoba oraz duża łazienka. Co warte podkreślenia, istnieje możliwość zaaranżowania przestrzeni w taki sposób, by na piętrze wydzielone zostały aż 4 pokoje. Drugi z proponowanych projektów – dom typu C o powierzchni 114 m kw.  -  zawiera na parterze salon, oddzielną jasną kuchnię z oknem, przedsionek z garderobą i łazienkę, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę. - Nasi przyszli mieszkańcy sami wybierają, czy stawiają na większy metraż, czy może chcą mieć dodatkowo garaż. Własny, dom na Osiedlu Ziołowym w Tulcach daje wiele możliwości aranżacji – mówi Jan Kaczmarek reprezentujący firmę Kos-Dom. Jak podkreśla przedstawiciel dewelopera, projekt powstał z myślą o tym, aby przyszli mieszkańcy mieli możliwie dużo przestrzeni. Pomiędzy domami szeregowymi zastosowano podwójną ścianę, która gwarantuje komfort akustyczny, a  znaczne odległości pomiędzy poszczególnymi zespołami budynków zapewniają poczucie przestronności, którego doświadczyć można korzystając z ogródka.    

Inwestycja realizowana jest w Tulcach, przy granicy z poznańskim Szczepankowem, 14 km od Ronda Rataje. Niedaleko Osiedla Ziołowego znajduje się kompleksowe zaplecze handlowo-usługowe, a także placówki edukacyjne, co z pewnością docenią rodziny z dziećmi. – Tulce to miejscowość dobrze rozwinięta, z pełną infrastrukturą, a jednocześnie nie ma tu aż tak wielu inwestycji deweloperskich. Dzięki temu nasi klienci, którzy wybiorą Osiedle Ziołowe, mogą poczuć spokój przedmieść – zaznacza Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom. Dodatkowym atutem inwestycji jest dogodne położenie względem autostrady A2, a także drogi ekspresowej S5, co pozwoli dojechać w kilkanaście minut do Poznania czy Swarzędza.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy