Osiedle z pięknym widokiem. Arbet buduje nową inwestycję w Olsztynie.

Kinga Rochalska

Data publikacji: 18.02.2014, Data aktualizacji: 06.10.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 4 głosów

Osiedle z pięknym widokiem. Arbet buduje nową inwestycję w Olsztynie.
Na obrzeżach Olsztyna, tuż przy ul. Bartąskiej spółka Arbet Investment Group rozpoczęła budowę kameralnego osiedla "Bartąg". Położenie inwestycji na najwyższym płaskowyżu w rejonie, gwarantuje malownicze widoki na pobliską rzekę Łynę, okoliczne lasy oraz panoramę Olsztyna.

Nowopowstające osiedle "Bartąg" to najnowsza propozycja olszyńskiej firmy Arbet Investment Group sp. z o.o.

Malownicza okolica

Planując tę inwestycję, deweloper harmonijnie połączył najważniejsze elementy cenione przez osoby poszukujące nowych mieszkań.

Okolice osiedla okalają malownicze tereny zielone nad rzeką Łyną oraz pobliskie lasy. Taka lokalizacja gwarantuje niezapomniane widoki z okien nowej inwestycji. Przed przyszłymi mieszkańcami otwiera także szerokie możliwości aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Infrastruktura miejska

Nie mniej ważna jest również bliskość pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkańcy powstającej inwestycji "Bartąg" będą mogli korzystać ze zlokalizowanych na sąsiednich osiedlach sklepów, przychodni lekarskiej, banku, przedszkola, a także licznych lokali świadczących usługi dla mieszkańców. Bliskość hipermarketów – Real, Media Markt, Praktiker, a także Galerii Warmińskiej umożliwi zaś zrobienie większych zakupów.

Osiedle dla ludzi młodych

Osiedle "Bartąg" jest dobrze skomunikowane z centrum Olsztyna. Szybki dojazd do tutejszego Śródmieścia zapewnia sprawna komunikacja autobusowa, dzięki której dojazd do centrum miasta zajmuje jedynie 15 minut.

To szczególnie ważne dla młodych osób, które kupując mieszkanie w inwestycji będą mogły skorzystać z rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych".

Dopłata do lokalu zakupionego na osiedlu "Bartąg" w przypadku singli i bezdzietnych małżeństw wyniesie 10%. Małżeństwa i osoby samotnie wychowujące dzieci będą mogły liczyć na dopłaty w wysokości 15%.

Kameralne osiedle

Obecnie realizowany jest pierwszy etap budowy osiedla, które obejmuje 3 budynki wielorodzinne, pięciokondygnacyjne, o łącznej liczbie 113 mieszkań. W inwestycji zdają się dwu i trzypokojowe mieszkania z dużymi balkonami.

Pod budynkami usytuowano 10 garaży indywidualnych, wokół budynków znajdą się zaś miejsca postojowe dla mieszkańców i gości.

- Mieszkania na tym osiedlu cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na ich cenę i dokonały rozkład. W pierwszym budynku mieszkania trzypokojowe są już sprzedane – podsumowuje Bożena Kowalczyk ze spółki Arbet Investment Group. – Obecnie na wszystkich klientów czekają ceny promocyjne od 3 700zł/m kw. do 4 000 zł/m kw. – dodaje.

Sprawdź: nowe mieszkania Olsztyn dostępne bezpośrednio od deweloperów. Oferty bez pośredników.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: