Rusza sprzedaż mieszkań na Osiedlu Urbino

Dom Development S.A.

Data publikacji: 24.08.2021,

Data aktualizacji: 24.08.2021

Osiedle Urbino - włoski styl i wygoda blisko centrum Warszawy
Rusza sprzedaż mieszkań na Osiedlu Urbino. Co wyróżnia tę inwestycję? Czytaj więcej na RynekPierowtny.pl!

Dom Development, największa firma deweloperska w Polsce, rozpoczyna sprzedaż 124 mieszkań na Osiedlu Urbino, zlokalizowanym na pograniczu warszawskich dzielnic Włochy i Ochota. W ramach nowej inwestycji powstanie sześciopiętrowy budynek z zielonymi
i przyjaznymi częściami wspólnymi.

Mieszkańcy nowego osiedla szybko i wygodnie dojadą do centrum stolicy, na Lotnisko Chopina oraz do popularnych centrów handlowych. W sąsiedztwie znajduje się lubiany przez Warszawiaków Park Szczęśliwicki.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie znajduje się inwestycja Osiedle Urbino
 • co ją wyróżnia
 • jakie mieszkania znajdują się w inwestycji 

Osiedle Urbino przy ulicy Równoległej jest pierwszą inwestycją mieszkaniową Dom Development w dzielnicy Włochy, która w wielu miejscach zachowała swój kameralny charakter oraz liczne tereny rekreacyjne. Projekt nawiązujący detalem do włoskiego designu odpowiada na potrzeby osób, które korzystając z zalet życia w dużym mieście, nie chcą rezygnować z przyjaznego i zielonego otoczenia, jak również cenią sobie komfort oraz nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

We wprowadzonym do sprzedaży sześciopiętrowym budynku znajdują się 124 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. W ofercie pojawiły się lokale od 1- po 4-pokojowe o metrażach od 28 do 97 m2. Przeważają mieszkania z 2 pokojami (o powierzchni od 35 do 50 m2), cieszące się największą popularnością wśród kupujących. Wszystkie lokale posiadają balkon, loggię lub taras, a mieszkający na parterze będą mogli spędzać czas w przestronnych, przydomowych ogródkach, z których największe mają 90 m2.

Osiedle Urbino

Z myślą o wygodzie

Wśród atutów Osiedla Urbino znajduje się szereg rozwiązań poprawiających komfort życia mieszkańców. Na dostępnym wyłącznie dla nich zielonym dziedzińcu zaplanowano plac zabaw dla dzieci, siedziska i stolik do gry w szachy. Dla amatorów ekologicznych środków transportu przygotowano stojaki na rowery, stację napraw oraz rowerownię/ wózkownię. Kupujący online odbiorą przesyłkę w osiedlowym paczkomacie. Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane w duchu włoskiego designu, nadając inwestycji niepowtarzalnego charakteru. W podobnym stylu przygotowano monochromatyczne grafiki we wnętrzach budynku oraz mural na frontowej elewacji.

W trosce o środowisko

Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń. Na wszystkich ścianach zewnętrznych pojawią się zielone pnącza w postaci szybkorosnącego kokornaka. Na wewnętrznym dziedzińcu oraz dookoła inwestycji zaplanowano nasadzenia rodzimych gatunków drzew i krzewów, m.in. jabłoń ozdobną i lipę drobnolistną. Zwiększą one różnorodność ekologiczną, poprawią komfort termiczny i jakość powietrza na osiedlu. Na całej inwestycji zastosowane będzie energooszczędne oświetlenie LED.

Rozwinięta infrastruktura miejska i szybka komunikacja

Nowa inwestycja Dom Development położona jest tuż przy granicy z dzielnicą Ochota, z łatwym dostępem do dwóch głównych tras wylotowych Warszawy: Alei Jerozolimskich oraz Alei Krakowskiej. Podróż autem do Śródmieścia zajmuje kilkanaście minut. Jeszcze szybciej można dostać się zarówno do Dworca Zachodniego oraz na Lotnisko Chopina. Przebiegająca w pobliżu Południowa Obwodnicy Warszawy łącząca się z Autostradą A2, zapewnia komfortową komunikację z innymi dzielnicami Warszawy oraz wygodny wyjazd z miasta. Dla użytkowników transportu publicznego doskonałym rozwiązaniem jest znajdujący się nieopodal inwestycji przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej, dzięki której mieszkańcy osiedla mogą sprawnie dotrzeć w inne części miasta.

Miłośnicy zakupów będą mogli w wygodny sposób skorzystać z bogatej oferty pobliskich centrów handlowych Atrium Reduta i Blue City, a w zaledwie kwadrans dotrą autem do Centrum Handlowego Janki i sklepu IKEA. Amatorzy aktywnego wypoczynku i spacerów będą mogli wybrać się do usytuowanych w niewielkiej odległości Parku Szczęśliwickiego oraz Parku ze Stawami Cietrzewia.

Nasza nowa warszawska inwestycja – Osiedle Urbino w dzielnicy Włochy – to propozycja dla miłośników miejskiego stylu życia, którzy cenią sobie połączenie bliskości centrum z przyjaznym, zielonym otoczeniem. Wyróżnia ją nowoczesna architektura, intrygujący design oraz wygodne przestrzenie wspólne. Osiedle będzie cechować bogata, atrakcyjnie zaaranżowana zieleń, która pozytywnie wpłynie na lokalny ekosystem. Na wewnętrznym dziedzińcu jak i wokół inwestycji zaplanowaliśmy nasadzenia rodzimych drzew i krzewów, które przyczynią się do zachowania bioróżnorodności, a jednocześnie będą obniżać temperaturę w upalne dni mówi Grzegorz Smoliński, Dyrektor Działu Sprzedaży w Dom Development.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: