Kilkaset mieszkań niedaleko Malty na ukończeniu

PR Expert

Data publikacji: 25.03.2021,

Data aktualizacji: 31.03.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 32 głosów
Kilkaset mieszkań niedaleko Malty na ukończeniu
Już niedługo zakończy się budowa Soleil de Malta, największej inwestycji Bouygues Immobilier w Poznaniu oraz jednej z największych w kraju. Czytaj dalej!

Soleil de Malta to inwestycja, która napędza rynkowy trend budowania osiedli z prywatnym terenem zielonym, infrastrukturą wypoczynkową i sportową. To także największy projekt Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu oraz jeden z największych w kraju.

Soleil de Malta to dwa 5-piętrowe budynki z lokalami usługowymi i podziemną halą garażową. Budowa trwa przy ul. Milczańskiej w dzielnicy Łacina. Obecnie wykańczane są elewacje oraz wnętrza, gdzie trwa układanie płytek na posadzkach oraz malowanie ścian w korytarzach. Rozpoczęło się wykonywanie patio oraz zielonego dachu. Zapowiadany przez dewelopera – Bouygues Immobilier Polska – termin zakończenia inwestycji i uzyskania pozwolenia na użytkowanie to trzeci kwartał 2021 roku.

Osiedlowe strefy zewnętrzne w modzie

Charakterystyczną cechą Soleil de Malta jest wyjątkowa strefa relaksu połączona z placem zabaw. O jej nietypowości świadczy boisko do siatkówki plażowej. Oprócz tego na atrakcyjnie zaprojektowanym terenie zielonym, który będzie do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, znajdą się leżaki, nowoczesne ławki oraz pergola.

Ważną i pożądaną częścią współczesnych osiedli jest część rekreacyjna. Każdy chce mieć teraz możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu tuż koło domu. Osiedla wielorodzinne też mogą spełniać taką potrzebę, dlatego Soleil de Malta idealnie wpisuje się w trendyzauważa Jarosław Majka, menedżer ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

Soleil de Malta Bouygues Immobilier Polska

Rekreacja w pobliżu mieszkania

W aspekcie aktywnego spędzania czasu na zewnątrz bardzo ważna jest lokalizacja osiedla, a w tym przypadku jest ona bardzo sprzyjająca. Soleil de Malta powstaje 10 minut spacerem od Jeziora Maltańskiego, przy którym atrakcji nie brakuje. Wystarczy wymienić te największe: kąpielisko, tor regatowy, termy, lodowisko i stok narciarski.

Zawsze szukamy dla naszych przyszłych mieszkańców najlepszych lokalizacji w pobliżu zieleni i infrastruktury sportowej – tłumaczy Jarosław Majka. – Bardzo zależy nam na tym, aby okolica była kompletna, tak żeby na osiedlu żyło się wygodnie – dodaje.
W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły i przedszkola, a także dwa duże centra handlowe: Galeria Malta oraz Posnania. Dojazd komunikacją miejską z pobliskiego przystanku do ścisłego centrum zajmuje zaledwie kilka minut.

Ogródki, tarasy i zróżnicowanie wielkości

Osiedlowa strefa relaksu i bliskość Malty to jeszcze nie wszystko. Z punktu widzenia nowych potrzeb bardzo istotne są ogródki, balkony i tarasy, które w Soleil de Malta ma każde mieszkanie. Niektóre położone na parterze mają ogródki z dwóch stron. Część mieszkań rozlokowanych na ostatnim piętrze ma natomiast przestronne tarasy umieszczone na dachu budynku. Te mieszkania wyróżniają się ponadto nietypową wysokością – 3 metry.

Wszystkich mieszkań w obu budynkach będzie 316. Ta liczba czyni Soleil de Malta największą inwestycją Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu i jedną z największych w Polsce. Metraże mieszczą się w przedziale od 25 do 128 mkw. To układy od 1 do 4 pokoi.

 

 

 

 

 

Zawsze stawiamy na różnorodność, tak aby każdy znalazł wielkość i układ na swoje potrzeby. Duży wybór, świetna lokalizacja i atrakcyjne dodatki to czynniki, które w największym stopniu wpłynęły na popularność osiedla – informuje Jarosław Majka.

W Soleil de Malta zostały jeszcze wolne mieszkania. Najwięcej jest 3-pokojowych i 4-pokojowych. One także są zróżnicowane. Przykładowo: dostępne jest mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 57 mkw. oraz ten sam układ o wielkości 87 mkw.

Soleil de Malta Poznań

Soleil de Malta to trzecia inwestycja mieszkaniowa Bouygues Immobilier Polska w Poznaniu. Pozostałe dwie, ukończone, to: Manufaktura Stare Miasto przy ul. Bóżniczej oraz Cerisier Résidence przy ul. Smardzewskiej. Deweloper buduje mieszkania także w Warszawie i w Poznaniu, począwszy do 2001 roku. Przez ten czas ukończył 51 inwestycji mieszkaniowych, w ramach których oddał do użytku ponad 7200 mieszkań.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: