Osiedle Parkowe Kuklice – dobra alternatywa dla miejskiego zgiełku

Śniadecki Investment Group
09.02.2021
Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów
Osiedle Parkowe Kuklice – dobra alternatywa dla miejskiego zgiełku
Osiedle Parkowe Kuklice to pierwsza w województwie Dolnośląskim inwestycja realizowanej przez Śniadecki Development! Czytaj dalej!

Pierwszy projekt firmy Śniadecki Development realizowany w województwie Dolnośląskim – Osiedle Parkowe Kuklice oddalone o 8km od granic Wrocławia – to opcja dedykowana osobom poszukującym „M” w otoczeniu natury. Zlokalizowany w sąsiedztwie Kobierzyc kompleks domów wyróżnia się terenami spacerowymi, przestronnymi tarasami przy budynkach i bliskością urokliwych terenów rekreacyjnych. Oddanie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

- Projektując nową inwestycję długo zastanawialiśmy się, jaki produkt spełni oczekiwania potencjalnych klientów. Uznaliśmy, że potrzeba tego, aby dom był prawdziwym azylem i dawał możliwość odpoczynku po całym dniu pracy bądź nauki na łonie przyrody zawsze będzie niezwykle silna wśród poszukujących nieruchomości. Zwłaszcza w czasie, gdy wiele aktywności przeniosło się właśnie na teren naszych mieszkań – mówi Sylwester Śniadecki, prezes Śniadecki Development.

Śniadecki Development Parkowe Kuklice

Lokalizacja Parkowych Kuklic zapewnia nie tylko atrakcyjne otoczenie samej inwestycji, ale także łatwość dostępu do prawdziwych pereł natury. W pobliżu znaleźć można Dolinę Bystrzycy, czyli Park Krajobrazowy, w którym znajdziemy dziesiątki szlaków, rzadko spotykane rośliny czy ścieżki rowerowe. O około 30km od Kuklic oddalony jest zaś Ślężański Park Krajobrazowy – gratka dla miłośników przyrody.

- Warto podkreślić, że domy zaprojektowane w ramach Parkowych Kuklic zapewniają przyszłym mieszkańcom komfortową codzienność. 98 m2 powierzchni podzielone zostało na strefy: dzienną na parterze oraz prywatną z trzema pokojami na piętrze. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji poddasza, dzięki czemu użytkownicy domu będą mogli cieszyć się dodatkowymi metrami przestrzeni. Idealnie sprawdzi się tam garderoba czy mini-gabinet gwarantujący dobre warunki do pracy – mówi Sylwester Śniadecki.

Deweloper nie zapomniał także o ekologicznych rozwiązaniach, które podbijają serca Polek i Polaków poszukujących swojego wymarzonego domu. M.in. w standardzie dla każdego klienta zagwarantowane są pompy ciepła w znaczniej większości zasilane tzw. „zielonym prądem”.

Osiedle Parkowe Kuklice

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: