Osiedle Nowych Kosmonautów – ostatni etap zrealizowany

PR4You
PR4You

Data publikacji: 09.09.2020,

Data aktualizacji: 09.09.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów
Osiedle Nowych Kosmonautów – ostatni etap zrealizowany
Osiedle Nowych Kosmonautów z pozwoleniem na użytkowanie. Deweloper, Monday Development rozpoczął przekazywanie kluczy w ostatnim etapie inwestycji. Czytaj dalej!

Budowa jednej z największych inwestycji na poznańskich Winogradach zgodnie z planem dobiegła końca. Łącznie na osiedlu Nowych Kosmonautów powstały 344 mieszkania. Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, rozpoczęła przekazywanie kluczy do lokali w trzecim – ostatnim etapie inwestycji.

Trzy nowe, strzeliste budynki stały się charakterystycznym punktem u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie dla ostatniego z etapów inwestycji oznacza jednocześnie zakończenie realizacji całego osiedla. – Od blisko dwóch dekad realizujemy projekty deweloperskie w stolicy Wielkopolski. Osiedle Nowych Kosmonautów to jedna z największych inwestycji w portfelu naszej spółki. – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development.

osiedle Nowych Kosmonautów Poznań

By zakończyć całą inwestycję i oddać do użytku 344 lokale generalny wykonawca, firma Unibep, potrzebował zaledwie 26 miesięcy. Wiele wydarzyło się w tym czasie, wliczając pojawienie się pandemii Covid-19. Efektywne zarządzanie procesem budowy pozwoliło w pełni wywiązać się z zadeklarowanych klientom terminów i zakończyć projekt zgodnie z zakładanym harmonogramem. Dziś możemy podziwiać funkcjonalne, nowoczesne osiedle z przestrzenią handlowo-usługową na parterze i ciekawym muralem stworzonym przez studentów ASP – dodaje.

Choć sprzedaż mieszkań w inwestycji powoli dobiega końca, zainteresowani szybką przeprowadzką do nowego lokum w ofercie wciąż znajdą atrakcyjne rozkłady od 2 do 4 pokoi. Co istotne, mieszkania, które pozostały w ofercie na osiedlu Nowych Kosmonautów, można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu spotkania z doradcą. Do dyspozycji klientów deweloper oddaje także architekta wnętrz wraz z atrakcyjnymi pakietami wykończenia lokali pod klucz, co z pewnością jeszcze przyspieszy proces adaptacji mieszkania.

Nowych Kosmonautów

Z inwestycji Nowych Kosmonautów otwiera się rozległy widok na panoramę miasta, która największe wrażenie robi z lokali położonych na ostatnich kondygnacjach. Deweloper w ramach realizacji projektu nie tylko wykonał całą infrastrukturę inwestycji, ale zmodernizował również przystanek autobusowy przy osiedlu, a także przebudował fragment ulicy Serbskiej, dzięki czemu powstał nowy pas ruchu i wjazd na osiedle.

Nowych mieszkańców inwestycji przyciągnęła tu nie tylko nowoczesna forma osiedla ale i bogate zaplecze handlowo-usługowe istniejące w okolicy. Mamy tu sklepy, szkoły, przedszkola czy dom kultury. Nie bez znaczenia jest również dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, która dodatkowo poszerzy się dzięki budowanej linii tramwajowej na Naramowice, a także liczne ścieżki rowerowe z pobliską Wartostradą na czele.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: