Osiedle Cis – nowy projekt Euro Styl

Euro Styl

Data publikacji: 17.06.2019, Data aktualizacji: 12.08.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Osiedle Cis – nowy projekt Euro Styl
Euro Styl S.A. uruchomił sprzedaż 148 mieszkań w ramach nowej inwestycji – Osiedla Cis, zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Chylońskiej. Sprawdź!

Pobliskie, rozległe tereny zielone i znajdujący się na terenie Trójmiejskiego Parku rezerwat daje ciekawe możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizację wyróżnia także rozwinięta infrastruktura miejska oraz świetne skomunikowanie z innymi częściami Trójmiasta. Bliskość sklepów, placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola) i licznych punktów handlowo–usługowych czy medycznych zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom.

Dzięki rozbudowanej komunikacji (pobliskie przystanki autobusowe i trolejbusowe, oddalona o zaledwie 250 m stacja SKM Gdynia Cisowa oraz położenie w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej - ulicy Morskiej), mieszkańcy Osiedla Cis w kilkanaście minut mogą dostać się do Śródmieścia Gdyni i odwiedzić popularną, handlową ulicę Świętojańską, kupić świeże lokalne warzywa oraz ryby prosto z kutrów rybackich w legendarnej Hali Targowej czy spotkać się ze znajomymi w modnych lokalach na bulwarze nadmorskim. Osiedle jest też bardzo dobrze skomunikowane z Gdańskiem i Sopotem. Dla osób lubiących np. weekendowe wypady za miasto, w sąsiedztwie znajduje się trasa wyjazdowa - obwodnica Trójmiasta czy oddalony o zaledwie 10 minut drogi Terminal Promowy, zapewniający codzienne połączenia ze Szwecją.

Osiedle Cis to projekt stworzony w harmonii z naturą. W pobliżu inwestycji znajduje się Rezerwat Przyrody Cisowa, sprzyjający aktywnościom na świeżym powietrzu. Rozbudowana sieć komunikacyjna, w tym bliskość stacji SKM pozwala na sprawne poruszanie się po Trójmieście. Patio osiedla zostało zaprojektowane tak, by wpisywało się w zielone otoczenie i służyło relaksowi i integracji mieszkańców mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży Euro Styl S.A.

Osiedle Cis to wysoka jakość wykonania i wygodne rozwiązania: cichobieżne windy, przestronna hala garażowa, komórki lokatorskie, przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców oraz całodobowy monitoring. Budynek dostosowany będzie do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Nowoczesny i funkcjonalny budynek wyróżniać będzie: czysta biel prostych brył, charakterystyczne kształty balkonów i loggie ze szklanymi balustradami. W części wspólnej osiedla znajdzie się teren rekreacyjny, patio z prywatną przestrzenią dla mieszkańców oraz ławki w otoczeniu drzew.

W 5-piętrowym budynku powstanie 148 mieszkań o metrażach od 29 mkw. do 101 mkw. Ceny mieszkań wahać się będą od 226 652 zł do 801 248 zł. Dla wygody mieszkańców przewidziano 149 miejsc garażowych w garażu podziemnym oraz 148 komórek lokatorskich. Koszt pojedynczego miejsca garażowego wynosić będzie od 19 000 zł do 29 900 zł, a komórki lokatorskiej od 2 992 zł do 11 256 zł. Docelowo na terenie osiedla przewidziano 33 stanowiska naziemne do parkowania samochodów oraz  liczne stojaki rowerowe.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: