Olimpia Port - kolejny etap już w sprzedaży

Grupa Archicom
Grupa Archicom

Data publikacji: 17.09.2019, Data aktualizacji: 17.04.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Olimpia Port - kolejny etap już w sprzedaży
Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, rozpoczyna drugi etap z apartamentami położonymi bezpośrednio nad rzeką.

Wielokrotnie nagradzana inwestycja cieszy się uznaniem klientów - do tej pory sprzedanych zostało ponad 1954 lokali, a 111 znajdzie się w nowym etapie. Mieszkania z bezpośrednim widokiem na Odrę i bulwar nadrzeczny przy marinie, będą imponującą wizytówką osiedla.

Olimpia Port realizuje koncepcje przyjaznej przestrzeni dla życia, sprzyjającą rekreacji, wypoczynkowi i  nawiązywaniu relacji sąsiedzkich. Otoczenie rzeki, rozległe zielone tereny, szeroka baza sportowa oraz funkcjonalne układy mieszkań są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukają praktycznych rozwiązań w wyjątkowo malowniczej lokalizacji.

Spektakularny widok na rzekę z apartamentów

Kontynuacja nadrzecznego etapu to oferta słonecznych apartamentów z widokiem na Odrę, marinę i zieleń bezpośrednio przy nadrzecznym bulwarze. Lokale położone pomiędzy parkiem a rzeką, gwarantują piękną panoramę za oknem i zarazem mogą być świetną lokatą kapitału. Charakterystycznym wyróżnikiem nadrzecznego etapu jest elegancka architektura – połączenie cegły z dużą ilością przeszkleń oraz akcentami ze stali. Piony przeszklonych elewacji oraz głębokie balkony wiszące na stalowych cięgnach, zapewnią  mieszkańcom o wiele większą przestrzeń użytkową. Przyjemnych widoków dopełni zieleń na tarasach nad garażem i usługami. Położenie mieszkań bez bezpośredniego styku z ulicą podniesie komfort użytkowania.

Plac z fontanną przy porcie - serce osiedla

Tworząc wspólne przestrzenie dla mieszkańców Archicom realizuje ideę samowystarczalnego osiedla społecznego. W nowym etapie, powstaje centralny plac z instalacją przestrzenną przywołującą skojarzenia portowe, fontanną i ławeczkami. Rozkładane sezonowo lekkie żagle podkreślą marynistyczny charakter. Do odpoczynku przy brzegu rzek zachęcą drewniane pomosty. Plac będzie pełnił funkcję miejsca integracji, spotkań oraz cyklicznych wydarzeń kulturalnych. Wypełnią go kawiarnie, sklepiki i restauracje – w sumie 9 lokali. W cieplejsze dni mieszkańcy skorzystają z letnich ogródków.

Wypoczynek i aktywność w otoczeniu natury

Olimpia Port łączy w sobie wszystko to, czego mieszkańcy potrzebują do wygodnego życia.  Już teraz korzystają ze zrealizowanych udogodnień: ścieżek rowerowych i rekreacyjnych, zielonych terenów wokół inwestycji, boisk sportowych, wielu sklepów oraz usług. Jedną z najbardziej popularnych atrakcji stała się nadrzeczna promenada wraz z drewnianymi pomostami oraz bazą kajakową. Sympatię mieszkańców budzi tutejsza barka, która stała się ulubionym miejscem wspólnych inicjatyw lokalnych. Wraz z nowym etapem powstaje przystań, przy której cumować małe jednostki pływające. Miłośnicy sportowych wyzwań oraz ci, którzy potrzebują zrelaksować się po całym tygodniu korzystają z uroków szlaku rekreacyjnego i siłowni plenerowych. Rekreacja w gronie rodziny i przyjaciół, obcowanie z naturą, nieograniczona możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą, to wartości, które mieszkańcy doceniąją o każdej porze roku.

Komfortowe mieszkania

W ramach nowego etapu do wyboru jest 111 mieszkań w atrakcyjnych układach 2-, 3- i 4-, 5-pokojowych, w metrażach od 39 do 100 mkw. Wszystkie z nich doskonale doświetlone, z dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami lub tarasami. Z mieszkań rozciąga się widok na marinę, promenadę rzeczną, plac lub zieloną przestrzeń. W budynkach znajdzie się ochrona, portiernia, garaże wraz z tarasami i rowerownie. Ceny nowych apartamentów zaczynają się już od 7 900 zł/ mkw. Deweloper deklaruje oddanie mieszkań do użytkowania we wrześniu 2021 r.

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: