Nowości roku 2014 na Woli

Stefania Wyszyńska

Data publikacji: 27.08.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Nowości roku 2014 na Woli
Do początku 2014 roku zostało jeszcze 5 miesięcy, ale już teraz proponujemy przegląd najciekawszych ofert mieszkaniowych w budynkach, które w niedalekiej przyszłości wzbogacą krajobraz warszawskiej Woli.  

JK 51 – Hochtief Polska


Zakończenie pierwszego etapu budowy planuje się na koniec przyszłego roku. Przy ulicy Jana Kazimierza 51 stanie budynek o nowoczesnym wyglądzie, harmonizujący z otoczeniem (nowe osiedla i biurowce). Będzie miał od 6 do 9 kondygnacji nadziemnych i jednopoziomowy parking podziemny. Dla wszystkich mieszkańców przeznaczono zielony dziedziniec wewnętrzny wraz z placem zabaw. Osiedle będzie zamknięte (podwójna kontrola dostępu) i monitorowane. Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe.W 2014 roku zostanie oddanych do użytku 165 mieszkań, a w późniejszym terminie – kolejnych 116. Powierzchnie użytkowe wynoszą od 32 do 77 metrów kwadratowych. Poszczególne lokale będą miały od jednego do czterech pokojów. Można wybrać mieszkanie z balkonem lub loggią, a nawet z tarasem na dachu albo ogródkiem. Deweloper oferuje wykończenie pod klucz. Należy wspomnieć także o stosunkowo niskich cenach: metr kwadratowy niektórych mieszkań kosztuje w promocji 6 700 złotych (w cenie projekt aranżacji wnętrz).Wola Tarasy – BPI Polska


Budynek przy ulicy Obozowej 16 ma powstać w czwartym kwartale przyszłego roku. Dużą zaletą tej lokalizacji jest niewielka odległość od planowanej stacji drugiej linii metra – będzie można tam dojechać w zaledwie trzy minuty. Dzisiaj dotarcie stąd do najbliższej stacji metra trwa około 15 minut. Zgodnie z projektem Wola Tarasy będzie mieć 6 pięter i 2 kondygnacje podziemne. Parter zajmą punkty handlowo-usługowe. Dla komfortu mieszkańców zaplanowano wstawienie cichobieżnych wind Schindlera. Dzieci będą mogły spędzać czas na bezpiecznym placu zabaw, umiejscowionym na wewnętrznym dziedzińcu.Firma BPI sprzedaje mieszkania kilku typów. Jednopokojowe studia mają od 24 do 35 metrów kwadratowych, dwu- i trzypokojowe mieszkania kompaktowe – od 34 do 65. Cztero- i pięciopokojowe apartamenty zajmują od 67 do 169 metrów kwadratowych. Za studio zapłacimy co najmniej 185 tysięcy złotych, za 2 pokoje – 250 tysięcy, za 3 – 320 tysięcy. Najtańszy apartament kosztuje natomiast 470 tysięcy. Do najdroższych mieszkań, znajdujących się na ostatnim piętrze, dołączono dwupoziomowe tarasy na dachu. Każdy klient może wybrać wykończenie lokalu pod klucz.Kamienica Muranów – Volumetric Polska


Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w nowej inwestycji firmy Volumetric będzie można zamieszkać w trzecim kwartale 2014 roku. Budynek, który stanie przy ulicy Dzielnej 72, powinien wzbudzić zainteresowanie miłośników nowoczesnej architektury. Co ciekawe, zaplanowano w nim jedynie 89 mieszkań. Kamienica Muranów wzniesie się na wysokość 6 pięter. Parter zajmą eleganckie lokale handlowo-usługowe, a kondygnację podziemną – parking dla mieszkańców. Oczywiście budynek będzie chroniony i monitorowany. Warto wspomnieć również, że ze spokojnej ulicy Dzikiej można szybko dojechać do centrum Warszawy – zajmuje to około 15 minut. Pobliski skwer imienia Mieczysława Apfelbauma to przyjemne miejsce na codzienne spacery.Dostępne mieszkania są zróżnicowane pod względem powierzchni: mają od 31 do 132 metrów kwadratowych. Niektóre z apartamentów są dwupoziomowe. Najtańsze mieszkanie jednopokojowe kosztuje 326 970 złotych. Za najdroższy, pięciopokojowy apartament należy zapłacić natomiast ponad półtora miliona złotych. Do każdego lokalu przynależy balkon lub taras.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: