Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

14 sierpnia 2018

Oddaj swój głos!

Nowi mieszkańcy na osiedlu Reduta Nowe Podolany

Niedawno zakończyły się prace przy budynku nr 6 na osiedlu Reduta Nowe Podolany Kontynuacja w północnej części Poznania. EBF Development uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie i przekazuje klucze do nowych mieszkań. Ulica Jasielska wzbogaciła się o nowy budynek, w którym zaaranżowano 85 mieszkań o metrażu od 37 do 72 mkw. Z myślą o potrzebach klientów powstały także komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa.

Nowi mieszkańcy na osiedlu Reduta Nowe Podolany

Niedawno deweloper EBF Development zakończył prace nad pięciokondygnacyjnym budynkiem numer 6 na osiedlu Reduta Nowe Podolany Kontynuacja. Blok wyposażył w komórki lokatorskie, podziemną halę garażową, miejsca naziemne, a klatki schodowe w cichobieżne windy. Łącznie osiedle wzbogaciło się o 85 mieszkań i kilkunastu nowych lokatorów, bowiem część kluczy do wymarzonego M została już przekazana nabywcom. – Warto zaznaczyć, że w tym etapie zostało tylko 13 wolnych lokali. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma lub trzema pokojami z aneksem kuchennym. Metraż waha się od 50,82 do 72,43 mkw. – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy wynosi od 5 850 zł brutto.

Osiedle powstaje w spokojnej okolicy. Wokół niskiej zabudowy i terenów zielonych. Największym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Fortu VI, którego teren wchodzi w skład obszaru Natura 2000. Wygodę zapewni także zaplecze usługowo-handlowe, znajdujące się 7 min od inwestycji, przystanek autobusowy oraz ścieżki rowerowe. Wychodząc naprzeciw powiększającemu się gronu mieszkańców deweloper wybudował dwa place zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych.

Zgodnie z harmonogramem postępuje również realizacja budynku nr 7. – Zachodnia ściana zyskała już oryginalną żółto – szarą elewację, natomiast w pozostałej części bloku, generalny wykonawca zajmuje się pracami nad piątą kondygnacją.– dodaje Agata Nowaczyk. W budynku znajdzie się 100 mieszkań, z których każde będzie posiadało przestronny balkon lub taras. W nowym etapie, podobnie jak w poprzednim, dostępne są dwu-, trzy- , a także czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 39,97 do 82,86 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosi 5 850 zł brutto. Dodatkowo powstanie podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał bieżącego roku.

 Przeczytaj też: ABC kupna mieszkania

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy