Nowe osiedla na Białołęce w 2014 roku

Stefania Wyszyńska

Data publikacji: 25.09.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Nowe osiedla na Białołęce w 2014 roku
Warszawska Białołęka to rozległa dzielnica, w której wciąż można znaleźć wiele niezagospodarowanych terenów. Bardzo chętnie wybierają ją przyszli właściciele domów jednorodzinnych, ale nie brakuje tutaj także większych inwestycji. W przyszłym roku na Białołęce stanie zatem kilka kolejnych dużych osiedli. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania w północnej części stolicy przedstawiam dwie ciekawe propozycje deweloperów.

Premium Point – Green House DevelopmentPrzy ulicy Hanki Ordonówny, na rogu Topolowej powstaje wysoki, nowoczesny budynek. Najwyższa część biało-grafitowego obiektu będzie miała 11 pięter. Jak można się przekonać podczas oglądania miejsca inwestycji, większość prac już wykonano. Deweloper zapowiada zakończenie budowy na pierwszy kwartał 2014 roku.Według informacji udostępnianych przez firmę Green House Development, dotarcie samochodem do centrum miasta potrwa około 12 minut. Osoby, które korzystają z publicznego transportu, muszą liczyć się z dłuższymi dojazdami: trasa z przystanku autobusowego Pasłęcka do centrum zajmie ponad 40 minut (przy przesiadce do metra). Znaczna odległość od Śródmieścia to największy minus wyboru mieszkania na osiedlu Premium Point. Wśród zalet można wymienić elegancko urządzoną przestrzeń wspólną (foyer, ogród z małą architekturą), codzienne obcowanie z zielenią (zachowano stary drzewostan wokół budynku), poczucie bezpieczeństwa (ogrodzone osiedle, portiernia), bliskość nowej szkoły dla dzieci. Dla mieszkańców przygotowano program rabatowy „Świat Premium Point”, dzięki któremu można na przykład urządzić swój nowy dom za niższą cenę.Dotychczas sprzedano prawie 120 ze 188 oferowanych mieszkań. Do nabycia pozostały lokale jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe o zróżnicowanych metrażach: od 26,98 do aż 152,97. Ceny – jak na warszawskie warunki – nie są bardzo wysokie: za metr kwadratowy najtańszego mieszkania należy zapłacić 4 865 złotych brutto, a najdroższego – 7 560 złotych brutto. Przestrzeń użytkową powiększają balkony i tarasy. Można nabyć również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe.
Twoje Osiedle „Białołęka”, II etap inwestycji – AsbudSpółka Asbud inwestuje przy ulicy Głębockiej 96. Docelowo osiedle będzie się składać z trzech budynków o wysokości czterech pięter. Zakończenie drugiego etapu inwestycji planuje się na trzeci kwartał przyszłego roku.Osiedle leży blisko granicy Warszawy z Markami. Niedaleko stąd do bardzo dużych centrów handlowo-rozrywkowych: Targówek i M1. Dojazd do Śródmieścia samochodem zajmie około 20 minut, natomiast środkami publicznej komunikacji – około 40 minut. Deweloper zapewnia, że okolica jest cicha, spokojna, zielona.W ciekawy sposób zaprojektowano przestrzeń na zewnątrz budynków: w środkowej części placu będzie oczko wodne, a wokół niego – alejki spacerowe. Na podziemnej kondygnacji, gdzie zjeżdża winda, znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Do poszczególnych mieszkań dołączono balkon, taras lub ogródek. Dla tych wszystkich klientów, którzy jak najszybciej chcą się wprowadzić do nowego domu, przygotowano możliwość wykończenia wnętrz według jednego z trzech standardów: silver, gold albo platinum.Do nabycia pozostaje większość ze 198 mieszkań w budynku C. W lokalach jest od 2 do 4 pokoi, a metraże wynoszą od 41 do 98. Deweloper nie podaje orientacyjnych cen. Klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty, dzięki której za 60 metrów kwadratowych zapłaci się taką sumę jak za 50.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: