Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

26 lutego 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Nowe Ogrody – sprawdź aktualną ofertę

Inwestycja Nowe Ogrody spełni oczekiwania wszystkich,  którzy poszukują połączenia miejskiego stylu i odpowiedniej dozy spokoju. Sprawdź!

Nowe Ogrody – sprawdź aktualną ofertę

Rusałka, bogata infrastruktura publiczna i prywatna oraz komunikacja miejska. Jakie są pozostałe czynniki decydujące o atrakcyjności tej inwestycji?

- Ulica Meissnera na poznańskich Jeżycach, to adres który łączy wiele zalet. Podczas planowania naszej inwestycji priorytetem było stworzenie przestrzeni, z której mieszkańcy będą się cieszyć każdego dnia. Stąd w każdym z naszych budynków znalazły się lokale, które gwarantują szybką możliwość zaspokojenia podstawowych potrzebmówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Investment.

Niewątpliwą zaletą są również liczne tereny zielone i rekreacyjne – Rusałka, Ogród Botaniczny, korty tenisowe oraz ścieżki rowerowe, te wszystkie elementy mieszkańcy osiedla mają na wyciagnięcie ręki. Całość uzupełnia sprawna komunikacja miejska, funkcjonująca również na terenie osiedla. Z pętli tramwajowe, zlokalizowanej 5 min od osiedla, można w szybko dotrzeć na Stary Rynek, dworzec PKP czy Stare Miasto. Proxin Investment aktualnie prowadzi sprzedaż mieszkań w dwóch etapach. Numer IV, który został przekazany w ręce klientów na początku bieżącego roku oferuje ostatnie 11 mieszkań. Powierzchnie wahają się 62,57 do 80,80 mkw. w układach 3 – lub 4-pokojowych. Dodatkowo wybrane lokale osiadają aż 2 balkony. W ramach V etapu, który jest obecnie w budowie, inwestor również przygotował mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach dopasowanych do indywidualnych potrzeb nabywców. Klienci mogą wybierać pomiędzy powierzchniami od 30,77 do 88,67 mkw., w tym kawalerki oraz lokale 2-,3- oraz 4-pokojowe. Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacja tego etapu zostanie zakończona z końcem 2020 roku. Po zakończeniu prac powstanie drugi dziedziniec z zaaranżowaną zielenią, małą architekturą oraz placem zabaw. Dodatkowo budynek będzie wyposażony w 8 lokali usługowych (z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych), 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych.
 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy