Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

26 sierpnia 2019

Oddaj swój głos!

Nowe Ogrody – inwestycja łącząca miasto i zieleń

Życie w odległości od centrum, nie musi oznaczać rezygnacji z codziennego kontaktu z naturą. Wybierając Nowe Ogrody możesz połączyć te dwie korzyści.

Nowe Ogrody – inwestycja łącząca miasto i zieleń

Przy ulicy Meissnera na poznańskich Jeżycach, znajduje się osiedle Nowe Ogrody, oferująca swoim mieszkańcom bogactwo natury. Jezioro Rusałka, Ogród Botaniczny, piękny krajobraz o każdej porze roku i bardzo dobra infrastruktura to czynniki, które decydują o atrakcyjności inwestycji.

W zachodniej części Jeżyc, Proxin Ogrody rozbudowuje osiedle Nowe Ogrody przy ul. Meissnera. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących bliskość natury, a także bliskość miasta. To wielki atut, wyróżniający inwestycje na tle innych na rynku Poznańskim. – Te elementy wymieniają klienci przy zakupie mieszkania – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Nowe Ogrody. -  Rozumiemy potrzeby zarówno aktualnych, jak i przyszłych mieszkańców osiedla. Chcemy wychodzić im naprzeciw, dlatego już na etapie projektowania planujemy przestrzeń do wspólnego spędzania czasu –  dodaje Marlena Zapalska.

Kameralna zabudowa w pobliżu Nowych Ogrodów idealnie wpisuje się w otaczającą przyrodę, pozostawiając mieszkańcom piękny krajobraz, a widok na tereny zielone, które oferuje Fort VII z okien domów sprzyja odpoczynkowi. Co ważne, Jezioro Rusałka oddalone od inwestycji o 10 minut gwarantuje kolejne możliwość rekreacji na świeżym powietrzu. Natomiast 15 minut spacerem od osiedla, znajduje się Ogród Botaniczny, w którym rośnie kilkaset gatunków roślin. To odpowiednie miejsce do poznawania przyrody, w szczególności dla dzieci.

Liczne trasy biegowe i ścieżki rowerowe nieopodal Nowych Ogrodów, także zachęcają do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. Nie brakuje tu również obiektów sportowych, jak kort tenisowy czy boisko do koszykówki. Dla osób poszukujących własnego M, ważna jest również dostępność infrastruktury drogowej, dlatego z pewnością obecnych oraz przyszłych mieszkańców ucieszy informacja, że od września uruchomiona zostanie pilotażowa linia minibusowa z Ogrodów do osiedli Lotników Wielkopolskich oraz Nowe Ogrody. Meissnera - Chcąc wesprzeć działania radnych oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedli wybudujemy platformę przystankową – informuje Marlena Zapalska. 

Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania od 48 do 81 mkw.  w IV etapie, natomiast V etap oferuje lokale od 27 do 103 mkw. Dostępne są kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Dodatkowo inwestycja wzbogaci się o 168 miejsc postojowych, 8 lokali usługowych oraz 40 boksów rowerowych. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy