Wiadomości mieszkaniowe

PR Expert

Regionalne - Wrocław - Warszawa

16 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Nowe ogródki Dębca

Sielski klimat życia w domku można poczuć na poznańskim Dębcu. Nieopodal Lasku Dębieckiego znajdziemy lokale z ogródkami nawet do 267 mkw.

Nowe ogródki Dębca

Spokojna okolica pełna terenów rekreacyjnych, otoczenie Lasku Dębieckiego i parku Dębina. Z dala od miejskiego zgiełku, lecz wciąż niedaleko centrum. Zielony Dębiec jest z wielu względów atrakcyjnym miejscem do życia, które wybiera coraz więcej poznaniaków. Działający tu deweloperzy dostosowują oferty do potrzeb mieszkańców, oferując im parterowe mieszkania z dużymi ogródkami, aby w wielorodzinnych budynkach mogli poczuć sielski klimat domu jednorodzinnego. Uwagę przyciąga najnowsza oferta RED Development, który niedawno rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w planowanym czwartym budynku Red Parku.

Przydomowe boisko do siatkówki?

Największy zaprojektowany ogródek będzie miał ok. 267 mkw. Na takiej powierzchni zmieściłoby się np. boisko do siatkówki plażowej i jeszcze zostałby spory zapas na inne atrakcje. Roma Peczyńska, marketing manager Red Park, podkreśla, że możliwości zagospodarowania takiej przestrzeni są naprawdę ogromne. – Można postawić mały plac zabaw dla dzieci, ze zjeżdżalnią i piaskownicą. Miejsca dla roślin na pewno też nie zabraknie. Duży ogródek to znakomite miejsce do ugoszczenia rodziny i znajomych – wymienia. W czwartym budynku Red Parku na parterze zaplanowano 9 mieszkań z ogrodzonymi ogródkami. Drugi największy będzie miał sporo ponad 100 mkw. Najmniejszy – 26 mkw. Jedną z ich licznych zalet jest bezpośredni widok na park.

Z kolei powierzchnie parterowych mieszkań wahają się pomiędzy 42 a 59 mkw. Będą to mieszkania 2- i 3-pokojowe do wyboru z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Co istotne, będą wyższe niż pozostałe, a to daje duże możliwości aranżacyjne. – Oprócz tego wyróżniają je wygodne, rodzinne i różnorodne układy. To idealne miejsce dla młodej rodziny z dzieckiem, które zyska miejsce do zabawy na świeżym powietrzu pod opieką rodziców – dodaje Roma Peczyńska, podkreślając, że najszybciej sprzedają się mieszkania z największymi ogródkami, dlatego warto nie zwlekać z rezerwacją.

Coś więcej niż mieszkania?

Dla tych, którzy od ogródków wolą nieograniczone widoki na panoramę Poznania, deweloper przygotuje mieszkania z tarasami lub balkonami na wyższych piętrach. W 13-piętrowym budynku znajdzie się w sumie 137 mieszkań o zróżnicowanej wielkości (od 34 do 98 mkw.) i układach (liczba pokoi od 2 do 4, z możliwością łączenia mieszkań). Budowa ruszy niebawem. Będzie to ostatni etap osiedla. Wszystkie budynki Red Parku posiadają nowoczesne windy, wózkownie i komórki lokatorskie. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Osiedle jest chronione i monitorowane. Wokół niego są tereny rekreacyjne, drogi rowerowe, przedszkola, szkoły, sklepy, galeria handlowa i ryneczek.

Działania RED Development na Zielonym Dębcu nie ograniczają się tylko do budowania kolejnych mieszkań. Deweloper stara się integrować mieszkańców i angażować ich w społeczne inicjatywy. - Jako miłośnicy Dębca organizowaliśmy już spacery, akcje fotograficzne i sąsiedzką wymianę książek czy zbiórki prezentów na cele charytatywne – wspomina Roma Peczyńska. Ostatnią zorganizowaną akcją były dodatkowe lekcje historii w przedszkolach i szkołach podstawowych.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy