Nowe mieszkanie z bonusem do wyboru od Grupy Murapol

Murapol S.A.

Data publikacji: 18.01.2021, Data aktualizacji: 18.01.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów

Nowe mieszkanie z bonusem do wyboru od Grupy Murapol
Promocja, w której to sam klient decyduje o wyborze bonusu? Uruchomił ją właśnie działający w 17 polskich miastach deweloper – Grupa Murapol.

W promocji Murapolu można zyskać: zwrot 12 rat kredytu hipotecznego, rabat na wykończenie lub wyposażenie wnętrz, obniżkę ceny mieszkania przy transakcji gotówkowej, gwarancję wsparcia na wypadek nieznalezienia najemcy lub parking w cenie. Promocja dotyczy wszystkich mieszkań z aktualnej oferty Murapolu.

Zakup któregokolwiek mieszkania z oferty Murapolu pozwala skorzystać z promocji „5+ Mega bonusy na nowe mieszkania”, w ramach której klient wybiera jeden spośród 5 zaproponowanych przez dewelopera dodatków. Pula obejmuje atrakcyjne rabaty, premie oraz inne korzyści, które docenią zarówno klienci szukający lokalu na potrzeby własne, jak i w celach inwestycyjnych, niezależnie od tego czy planują zakup za gotówkę czy na kredyt. W ramach akcji można otrzymać bonusy: „Rok bez raz”, „Rabat na wykończenie”, „Rabat za gotówkę”, „Pewny najemca” oraz „Parking w cenie”. Aby móc skorzystać z promocji, wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronach dedykowanych kampanii, zarezerwować wybrane mieszkanie z oferty i spełnić określone w regulaminie promocji warunki. Wcześniej warto umówić się na wideo-rozmowę z doradcą klienta, który pomoże w doborze lokalu i odpowie na wszystkie pytania dotyczące samego mieszkania, jak i poszczególnych bonusów.

ROK BEZ RAT

Pierwszy z bonusów to propozycja skierowana stricte do osób zamierzających skorzystać z finansowania bankowego przy zakupie mieszkania. Zakłada on wypłatę przez dewelopera premii pieniężnej pokrywającej raty kredytu nabywcy przez pierwszy rok jego spłacania. Maksymalna wysokość comiesięcznego wsparcia uzależniona jest od ceny mieszkania, a jej łączna kwota może sięgnąć nawet 22 tys. zł brutto (zostanie pomniejszona o 10% podatku odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami) i może być spożytkowana na dowolny, wybrany przez klienta cel. Bonus uruchamiany jest tuż po spłacie pierwszej raty kredytu hipotecznego.

 

RABAT NA WYKOŃCZENIE

Rabat oferowany w postaci premii na wykończenie lub wyposażenie mieszkania pozwala klientowi obniżyć koszty aranżacji wnętrz lub wykonania jej w wyższym standardzie. Bonus, którego wysokość stanowi równowartość 6% ceny mieszkania, zostanie pomniejszony o 10% podatku pobranego i odprowadzonego przez Organizatora promocji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Deweloper przyznaje go po dokonaniu odbioru lokalu przez klienta.

RABAT ZA GOTÓWKĘ

Ten bonus to gratyfikacja dla klientów gotowych wpłacić nie mniej niż 90% ceny mieszkania w okresie do dwóch tygodni po podpisaniu umowy deweloperskiej. Pozwala obniżyć cenę katalogową mieszkania nawet o 7%.

PEWNY NAJEMCA

Czwarta z propozycji skierowana jest do klientów inwestycyjnych, chcących zapewnić sobie pewny przychód z wynajmu mieszkania po jego wykończeniu i odpowiednim wyposażeniu. Bonus to zobowiązanie dewelopera, że w przypadku gdy – mimo aktywnego oferowania lokalu na wynajem – właściciel nie znajdzie najemcy przez co najmniej trzy pierwsze miesiące od jego wykończenia, otrzyma wsparcie w postaci kwoty zabezpieczającej. Będzie ona wypłacana nawet przez 9 miesięcy i łącznie może wynieść nawet 7% wartości mieszkania. W tym czasie deweloper dodatkowo wesprze klienta w poszukiwaniu najemcy.

PARKING W CENIE

Klient otrzyma na wyłączność wskazane, niezarezerwowane wcześniej miejsce postojowe na terenie inwestycji. Osoby decydujące się na zakup mieszkania o powierzchni minimum 50 mkw. będą mogły wybrać spośród stanowisk zlokalizowanych nie tylko na zewnątrz, ale i w podziemnej hali garażowej, o ile jej budowa przewidziana jest w projekcie. Klient, który skorzysta z tego bonusu, zobowiązany jest do wpłacenia deweloperowi równowartości kwoty zryczałtowanego podatku dochodowego w wysokości 10% wartości otrzymanego w ramach promocji miejsca postojowego.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: