Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

2 października 2019

Oddaj swój głos!

Nowe mieszkania w Murapol Nadmorskie Tarasy

Oferta mieszkań w Gdyni została powiększona o 88 lokali wprowadzonych do sprzedaży przez Grupę Murapol do inwestycji Nadmorskie Tarasy. Sprawdź!

Nowe mieszkania w Murapol Nadmorskie Tarasy

Oferta trójmiejskiego rynku mieszkaniowego została powiększona o 88 lokali wprowadzonych do sprzedaży przez Grupę Murapol w kolejnym etapie gdyńskiej inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy. Projekt ten to wieloetapowe przedsięwzięcie deweloperskie realizowane w nadmorskiej dzielnicy Oksywie, przy ul. Śmidowicza, w sąsiedztwie plaży, lasu i terenów rekreacyjnych, przy jednoczesnej rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej.

We wprowadzonym do sprzedaży 4-kondygnacyjnym budynku w kształcie podkowy zaplanowane zostały kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 29 mkw. do 59 mkw. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach przestronne balkony.

W zakupionych mieszkaniach klienci będą mieli możliwość zamontowania systemu Murapol Appartme, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach Home Management System obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon. Wszystkie wprowadzone do sprzedaży lokale mieszkalne zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewni ochronę przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza.

Wewnętrzny dziedziniec budynku zaprojektowano jako przestrzeń dla mieszkańców. Osiedle zostanie zagospodarowane zielenią, wybrukowanymi alejkami oraz elementami małej architektury.

- Gdynia, jak i całe Trójmiasto, od lat znajduje się w czołówce rankingów miejsc najlepszych do życia, a Murapol – zgodnie z hasłem nowej kampanii – chce oferować swoim klientom najlepsze miejsca na świecie. Nie mogło nas więc zabraknąć w Gdyni. Projekt Murapol Nadmorskie Tarasy powstaje w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 2 km od morza, w sąsiedztwie lasu, a jednocześnie z dogodnym połączeniem komunikacji miejskiej. Te atuty inwestycji w połączeniu z wyposażeniem komercjalizowanych lokali w pakiet antysmogowy i opcję z innowacyjnymi rozwiązaniami smart home, sprawi, że jej mieszkańcom będzie się żyło komfortowo i ekonomicznie. – mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Murapol Nadmorskie Tarasy to pierwszy projekt Grupy powstający w Gdyni, docelowo zaplanowanych zostało w nim ponad 700 lokali mieszkalnych. Dotychczas oferta projektu obejmowała 428 lokali powstających w czterech budynkach, z których pierwszy uzyskał już decyzję o pozwoleniu na użytkowanie.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy