Wiadomości mieszkaniowe

SGI Spółka Akcyjna

SGI Spółka Akcyjna

Regionalne - Warszawa - Łódź

26 marca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Nowe mieszkania dla Warszawy

Ponad 200 nowych mieszkań przybędzie w Warszawie na Dolnym Mokotowie, gdzie powstaje nowoczesne osiedle Nova Bluszczańska z kameralną, niską zabudową.

Nowe mieszkania dla Warszawy

Osiedle Nova Bluszczańska położone będzie między ulicami Bartycką, Bluszczańską. Ma składać się z trzech budynków w formie willi miejskich o eleganckiej architekturze, wkomponowanych w zieleń okolicy. Rozmieszczono w nich 213 apartamentów. Oprócz tego znajdzie się tam ponad 200 podziemnych miejsc parkingowych i boksów rowerowych. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw. Osiedle będzie wyposażone w monitoring oraz ochronę.

Novą Bluszczańską charakteryzuje nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały elewacyjne, funkcjonalne przestrzenie wspólne i kameralne wewnętrzne dziedzińce budynków. Okna każdego z mieszkań deweloper wyposaży w zewnętrzne rolety chroniące przed słońcem.

Malowniczo położona Nova Bluszczańska powstaje z myślą o ludziach pragnących połączyć zalety życia w wielkim mieście ze spokojem i ciszą, które bez trudu znajdą w okolicy. Atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych: parków oraz skwerów, które zachęcają do spacerów czy joggingu. Najbardziej aktywni znajdą w pobliżu sporo miejsc do uprawiania sportu: w okolicy działają kluby DeSKI Tenis and Squash, Legia czy Crossfit. Niedaleko leży Park Krajobrazowy należący do obszaru Natura 2000. Mieszkańcy Novej Bluszczańskiej dotrą do Łazienek Królewskich w 6 minut samochodem, w ok. 20 minut pieszo.

Jednocześnie miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy, dokąd autem można dostać się w ciągu kwadransa. Ponadto komunikację znacznie usprawni wybudowana niedawno ulica Czerniakowska BIS między rejonem ulic Bartycką i Bluszczańską, a Górnym Mokotowem

Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2020 r.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy