Nowe M na Podolanach

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 25.02.2019, Data aktualizacji: 26.03.2020

Nowe M na Podolanach
Reduta Nowe Podolany to nowy projekt EBF Development, który wyróżniać będzie elegancja, wysoki standard, funkcjonalność oraz natura na wyciągniecie ręki.

Projekt EBF Development zasługuje na bliższe poznanie, bo jak o swojej misji pisze sam deweloper - Budujemy domy, do których wraca się z przyjemnością. Za cel stawiamy sobie wygodę i komfort mieszkańców, solidność i jakość wykorzystywanych materiałów - mówi Agata Nowaczyk.

 

Dlatego myśląc o swojej przyszłości, już dziś warto bliżej zapoznać się z ofertą osiedla Reduta Nowe Podolany. Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej okolicy na poznańskich Podolanach. - Mieszkańcy ulicy Jasielskiej mogą korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajdują się liczne ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne, a samo osiedle położone jest niedaleko Jeziora Rusałka – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Dogodne połączenie z centrum oraz pozostałymi częściami miasta zapewnia komunikacja miejska, która znajduje się 2 min od inwestycji. Całość dopełnia zaplecze usługowo – handlowe.  

Funkcjonalność i estetyka

Całość inwestycji stanowi kompleks siedmiu nowoczesnych budynków o oryginalnej architekturze i elegancko wykończonych częściach wspólnych. Przyszli nabywcy, wśród gotowych mieszkań mogą wybierać o powierzchni od 47 do 136 m2. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się już od 5 100 zł brutto.

W realizacji jest kolejny, ósmy budynek, który zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie oddany na koniec II kwartału 2020 roku. Deweloper, dbając o zróżnicowane potrzeby klientów, proponuje lokale 2, 3, 4 i 5-pokojowe od 42 do 85 m2 - Przemyślane i funkcjonalne układy gwarantują łatwą aranżację i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami. Dodatkowo lokale zostaną wyposażone w balkon lub przestronny taras (mieszkania na parterze) – dodaje Agata Nowaczyk.

Wygoda na wyciągnięcie ręki

EBF Development z myślą o wygodzie mieszkańców wyposażył każdy z budynków zespołu Reduta Nowe Podolany w cichobieżne windy, komórki lokatorskie, naziemne miejsca postojowe, jak i podziemne hale garażowe. Natomiast w ramach małej architektury powstały drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, place zabaw oraz szczegółowo zaprojektowana zieleń, która stworzyła wyjątkowe, przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania. Warto nadmienić, że inwestycja jest przystosowana, także dla osób niepełnosprawnych.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: