Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

25 lutego 2019

Oddaj swój głos!

Nowe M na Podolanach

Reduta Nowe Podolany to nowy projekt EBF Development, który wyróżniać będzie elegancja, wysoki standard, funkcjonalność oraz natura na wyciągniecie ręki.

Nowe M na Podolanach

Projekt EBF Development zasługuje na bliższe poznanie, bo jak o swojej misji pisze sam deweloper - Budujemy domy, do których wraca się z przyjemnością. Za cel stawiamy sobie wygodę i komfort mieszkańców, solidność i jakość wykorzystywanych materiałów - mówi Agata Nowaczyk.

 

Dlatego myśląc o swojej przyszłości, już dziś warto bliżej zapoznać się z ofertą osiedla Reduta Nowe Podolany. Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej okolicy na poznańskich Podolanach. - Mieszkańcy ulicy Jasielskiej mogą korzystać z uroków otaczającej ich przyrody, ponieważ w sąsiedztwie znajdują się liczne ścieżki rowerowe oraz tereny rekreacyjne, a samo osiedle położone jest niedaleko Jeziora Rusałka – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Dogodne połączenie z centrum oraz pozostałymi częściami miasta zapewnia komunikacja miejska, która znajduje się 2 min od inwestycji. Całość dopełnia zaplecze usługowo – handlowe.  

Funkcjonalność i estetyka

Całość inwestycji stanowi kompleks siedmiu nowoczesnych budynków o oryginalnej architekturze i elegancko wykończonych częściach wspólnych. Przyszli nabywcy, wśród gotowych mieszkań mogą wybierać o powierzchni od 47 do 136 m2. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się już od 5 100 zł brutto.

W realizacji jest kolejny, ósmy budynek, który zgodnie z przyjętym harmonogramem zostanie oddany na koniec II kwartału 2020 roku. Deweloper, dbając o zróżnicowane potrzeby klientów, proponuje lokale 2, 3, 4 i 5-pokojowe od 42 do 85 m2 - Przemyślane i funkcjonalne układy gwarantują łatwą aranżację i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami. Dodatkowo lokale zostaną wyposażone w balkon lub przestronny taras (mieszkania na parterze) – dodaje Agata Nowaczyk.

Wygoda na wyciągnięcie ręki

EBF Development z myślą o wygodzie mieszkańców wyposażył każdy z budynków zespołu Reduta Nowe Podolany w cichobieżne windy, komórki lokatorskie, naziemne miejsca postojowe, jak i podziemne hale garażowe. Natomiast w ramach małej architektury powstały drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, place zabaw oraz szczegółowo zaprojektowana zieleń, która stworzyła wyjątkowe, przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania. Warto nadmienić, że inwestycja jest przystosowana, także dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy