Nowa jakość w centrum Gliwic

ROImedia

Data publikacji: 21.12.2018, Data aktualizacji: 10.04.2019

Średnia ocen 4/5 na podstawie 9 głosów

Nowa jakość w centrum Gliwic
W Apartamentach Zygmunta już 20% mieszkań znalazło swoich nabywców. W styczniu ruszy sprzedaż nowego etapu

Nadejście zimowej aury w Gliwicach zbiegło się z zakończeniem prac nad dwupoziomową halą parkingową, w której obecnie odbywają się prace murarskie. Aktualnie trwają przygotowywania do postawienia stropu drugiego piętra, pojawiły się też pierwsze balkony i loggia. Do wiosny będą gotowe wszystkie kondygnacje nadziemia Apartamentów Zygmunta, a na przełomie marca i kwietnia na ulicy Zygmunta 22 można spodziewać się wiechy.

Na zainteresowanie potencjalnych klientów wpływa nie tylko lokalizacja, 800 metrów od rynku, ale także wysoki standard: przestrzenna fasada z cegły klinkierowej i drewniana stolarka okienna to najbardziej widoczne przykłady. Przyszli mieszkańcy docenią jakość materiałów np. bloczki silikatowe o podwyższonej izolacji akustycznej. Również w przypadku parkingu podziemnego deweloper nie odpuszcza. W apartamentowcu zaplanowanym na 45 lokali powstanie dwupoziomowa hala na 87 miejsc postojowych. Deweloper oferuje wygodne i wyjątkowo przestronne miejsca postojowe od 14 m2 do nawet 21 m2. Dla zwolenników jazdy eco istnieje możliwość zamontowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Im lepiej widoczna jest powstająca bryła, tym większe zainteresowanie przejawiają klienci, pytając o całe spektrum mieszkań: kupujący szukają zarówno kompaktowych metraży pod wynajem, jak i przestronnych apartamentów z ogrodem czy tarasem. W przypadku najmniejszych mieszkań deweloper daje możliwość wyboru liczby pomieszczeń - niewielka modyfikacja przeobraża kawalerkę w wygodne dwa pokoje.

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

    Artykuły powiązane

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: