Nowa inwestycja przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie

Prime Time PR
Prime Time PR

Data publikacji: 26.07.2018,

Data aktualizacji: 18.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów
Nowa inwestycja przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie
Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Mazowiecka 72 w krakowskiej dzielnicy Krowodrza. Rozpoczęto już budowę kameralnego budynku, bezpośrednio przylegającego do Młynówki Królewskiej, a jednocześnie zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa

W ofercie znalazło się 70 mieszkań (1-4 pokojowych) o zróżnicowanych metrażach; od 31 mkw. do 122 mkw. W 4-kondygnacyjnym budynku przewidziano parking podziemny, balkony lub ogródki w każdym z mieszkań oraz drewniane okna trzyszybowe.

- Nasza nowa inwestycja to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które cenią sobie bliskość terenów zielonych i ciszę, a jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum; stąd do Galerii Krakowskiej jest zaledwie kilka minut - mówi Ewa Foltańska-Dubiel, prezes Grupy Deweloperskiej Geo. - Na terenie Mazowieckiej 72 znajdzie się siłownia na świeżym powietrzu, a położenie w drugiej linii zabudowy oddzieli skutecznie inwestycję od zgiełku ulicy. Z myślą o komforcie mieszkańców całe osiedle zostanie ogrodzone. Tak atrakcyjnych lokalizacji jest na mapie Krakowa coraz mniej - dodaje.

Inwestorem osiedla Mazowiecka 72 jest Geo Grupa Deweloperska, jedna z najstarszych firm deweloperskich, działająca na rynku krakowskim, katowickim oraz wrocławskim. W ciągu 30 lat firma oddała do użytkowania ponad 75 inwestycji, przekazując klientom przeszło 4000 lokali mieszkalnych.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: