Wiadomości mieszkaniowe

Prime Time PR

Prime Time PR

Nieruchomości - Regionalne - Kraków

26 lipca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów

Nowa inwestycja przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Mazowiecka 72 w krakowskiej dzielnicy Krowodrza. Rozpoczęto już budowę kameralnego budynku, bezpośrednio przylegającego do Młynówki Królewskiej, a jednocześnie zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa

Nowa inwestycja przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie

W ofercie znalazło się 70 mieszkań (1-4 pokojowych) o zróżnicowanych metrażach; od 31 mkw. do 122 mkw. W 4-kondygnacyjnym budynku przewidziano parking podziemny, balkony lub ogródki w każdym z mieszkań oraz drewniane okna trzyszybowe.

- Nasza nowa inwestycja to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które cenią sobie bliskość terenów zielonych i ciszę, a jednocześnie chcą mieszkać niedaleko centrum; stąd do Galerii Krakowskiej jest zaledwie kilka minut - mówi Ewa Foltańska-Dubiel, prezes Grupy Deweloperskiej Geo. - Na terenie Mazowieckiej 72 znajdzie się siłownia na świeżym powietrzu, a położenie w drugiej linii zabudowy oddzieli skutecznie inwestycję od zgiełku ulicy. Z myślą o komforcie mieszkańców całe osiedle zostanie ogrodzone. Tak atrakcyjnych lokalizacji jest na mapie Krakowa coraz mniej - dodaje.

Inwestorem osiedla Mazowiecka 72 jest Geo Grupa Deweloperska, jedna z najstarszych firm deweloperskich, działająca na rynku krakowskim, katowickim oraz wrocławskim. W ciągu 30 lat firma oddała do użytkowania ponad 75 inwestycji, przekazując klientom przeszło 4000 lokali mieszkalnych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy