Wiadomości mieszkaniowe

Prime Time PR

Prime Time PR

Nieruchomości - Regionalne - Kraków

24 maja 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

Nowa inwestycja przy Ceglanej w Katowicach

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Zdrowe Stylove, zlokalizowanej w Katowicach w obrębie dzielnicy Brynów. Rozpoczęto już budowę I etapu inwestycji.

Nowa inwestycja przy Ceglanej w Katowicach

Inwestycja jest położona niedaleko parku Kościuszki, skąd do centrum miasta można dostać się zaledwie w 10 minut. W ofercie znalazło się 94 mieszkań (1-3 pokojowych) o zróżnicowanych metrażach; od 21,39 do 67,96 mkw. W 4 nowoczesnych 6-piętrowych budynkach przewidziano parking podziemny, windę oraz balkon w każdym z mieszkań.

Jak sama nazwa wskazuje, inwestycja Zdrowe Stylove to miejsce przeznaczone dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia i aktywnie spędzających swój czas, czemu sprzyjać będą takie udogodnienia jak osiedlowa siłownia, tężnia solankowa, trasy rowerowe, boisko do koszykówki i ping-ponga oraz plac zabaw dla dzieci. Poza tym, każdy z budynków wyposażony zostanie w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych - mówi Ewa Foltańska-Dubiel, prezes Grupy Deweloperskiej Geo. - Nasza nowa inwestycja to również idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w pobliżu rozwiniętej infrastruktury, przykładowo, stąd do galerii 3 Stawy i Muchowca można dostać się w 5 minut - dodaje.

Inwestorem osiedla Zdrowe Stylove jest Geo Grupa Deweloperska,  jedna z najstarszych firm deweloperskich działająca na rynku krakowskim, katowickim oraz wrocławskim. W ciągu 30 lat firma oddała do użytkowania ponad 80 inwestycji, przekazując klientom przeszło 4500 lokali mieszkalnych.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy