Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

26 listopada 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 15 głosów

Nowa inwestycja – Piątkowska 103

Na poznańskich Winiarach wystartował nowy projekt deweloperski. W ramach Piątkowskiej 103 powstaną 42 mieszkania o powierzchni od 27 do 72 mkw oraz podziemna hala garażowa.

Nowa inwestycja – Piątkowska 103

Grupa Quadro Development rozpoczęła realizację niedawno wprowadzonego do sprzedaży projektu. Wraz z początkiem grudnia zostanie wkopana pierwsza łopata przy Piątkowskiej 103 i oczyszczona działka, a generalny wykonawca przygotuje teren pod halę garażową. Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem finalizacja nastąpi w II kwartale 2021 roku.  

Inwestycja Piątkowska 103 realizowana jest na poznańskich Winiarach. Na projekt składają się 42 mieszkania, powstające w pięciokondygnacyjnym budynku z windą. Do wyboru zainteresowanych są metraże wahające się od 27 do 72 mkw. Funkcjonalnie zaprojektowane lokale parterowe posiadają ogródki lub tarasy, natomiast te na piętrach balkony lub loggie. Deweloper przygotuje podziemną halę garażową z 32 stanowiskami oraz naziemny parking z 10 miejscami. Zadba również o elementy małej architektury, a więc oświetlenie, drogę dojazdową do parkingów oraz zielone nasadzenia. Na działce pozostanie między innymi 11 drzew, które już tam rosną. Ceny rozpoczynają się od 6 850 zł za mkw.

Prace przy Piątkowskiej 103 wystartują z początkiem grudnia. – Obecnie trwają przygotowania do oczyszczenia terenu. Jeszcze w tym roku zostanie wykonany wykop pod halę garażową – podkreśla Marek Smogór, prezes zarządu inwestora realizującego projekt Piątkowska 103. Osoby zainteresowane muszą się śpieszyć, bowiem rezerwacji przybywa, aktualny stan przekracza już 70%. Klienci doceniają bezpośrednią bliskość punktów usługowo-handlowych (Galerii Pestki, CH Plaza, marketów (Biedronki i Makro), przystanków tramwajowych (PST na Słowiańskiej linii 10, 12, 14, 15, 16 i Bonin linii nr 9 i 11) oraz okolicznych usług (sale fitness, apteki, restauracje) i terenów zielonych (Parku Sołackiego i Parku Cytadela).

Piątkowska 103 to nie jedyna inwestycja prowadzona przez Quadro Dewelopment. W ubiegłym roku rozpoczęła się też budowa dwóch projektów zlokalizowanych między Górczynem a Grunwaldem. Sielska 14 i Bosa 7 to kameralne budynki, w ramach których w sprzedaży pozostały już ostatnie mieszkania. Sielska 14 zostanie przekazana mieszkańcom w I kwartale 2020 r., zaś Bosa 7 w II kwartale 2020 r.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy