Wiadomości mieszkaniowe

Prime Time PR

Prime Time PR

Nieruchomości - Regionalne - Kraków

27 września 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Nowa inwestycja na krakowskich Dębnikach

Ruszyła sprzedaż i budowa mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Pszczelnej w Krakowie.

Nowa inwestycja na krakowskich Dębnikach

Kameralny budynek 5-kondygnacyjny składa się z 34 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni już od 28 mkw. do 57 mkw. oraz wielostanowiskowego garażu podziemnego. Na poziomie parteru przewidziano cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkania z zielonymi tarasami o powierzchni nawet do 130 mkw.

Inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. Lokalizacja ta zapewnia możliwość korzystania z licznych terenów rekreacyjnych, takich jak Krakowski Klub Jazdy Konnej czy Skałki Twardowskiego.

Dzięki świetnej komunikacji autobusowej i tramwajowej można bez problemu dotrzeć do pracy, szkoły, centrum itp. Wartością dodaną inwestycji jest usytuowanie, które umożliwia bezproblemowy dostęp do szkół, przedszkoli, aptek, przychodni oraz licznych sklepów Lidl, Kaufland, Tesco.

- Budynek jest przykładem nowoczesnej architektury, a w jego kolorystyce dominuje szarość i biel - mówi Marek Szmolke, prezes Grupy Deweloperskiej Start, realizującej inwestycję. - Zadbaliśmy również o wykorzystanie trwałych i eleganckich materiałów wykończeniowych o najwyższej jakości, które zadowolą nawet wybrednych klientów - dodaje.

Zakończenie inwestycji Pszczelna na Dębnikach planowane jest na III kwartał 2019 r.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy