Wakacyjna promocja od Activ Investment

Activ Investment
Activ Investment

Data publikacji: 14.07.2021,

Data aktualizacji: 20.07.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Nova Mikołowska – wakacyjna promocja na mieszkania
Activ Investment przygotował wakacyjną promocję dla swoich klientów. Na jakie rabaty mogą liczyć kupujący? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Activ Investment wprowadził wakacyjną ofertę specjalną na wszystkie mieszkania w inwestycji Nova Mikołowska w centrum Katowic. Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojedynczego mieszkania, mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 19 000 zł. Dla inwestorów, którzy dokonają zakupu dwóch, trzech lub czterech mieszkań oferta rabatowa jest jeszcze bardziej korzystna. Oszczędzić można nawet do 4%.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia inwestycję Nova Mikołowska
 • jaką promocję przygotował Activ Investment

Nova Mikołowska to jedna z nielicznych inwestycji mieszkaniowo – usługowych realizowanych w ścisłym centrum Katowic. W ramach projektu powstają dwa budynki mieszkalno – usługowe. 

Oprócz 323 mieszkań oraz 20 lokali usługowych inwestycja przewiduje atrakcyjne zielone tereny rekreacyjne o powierzchni ponad 2000 m2. Na 2 prywatnych dziedzińcach oraz 3 placach ogólnodostępnych zaprojektowane zostały różnego typu nasadzenia drzew i krzewów. Nie zabraknie także elementów małej architektury w postaci ławeczek czy latarni. To unikatowa inwestycja w Katowicach, w której w okresie wakacji, można nabyć mieszkania w promocyjnych cenach. 

Nova Mikołowska- Inwestycja

Wakacyjna oferta na wszystkie mieszkania  

- W tym momencie mamy sprzedanych 60% mieszkań w budynku B, znajdującym się od strony ulicy Strzeleckiej. Od niedawna trwa także sprzedaż nowej puli mieszkań w budynku A od strony ul. Raciborskiej – komentuje Monika Kudełko Dyrektor ds. Strategii i  Komunikacji Marketingowej. W ofercie znajduje szeroki zakres układów i metraży od 27 do 109 m2. Na szczególną uwagę zasługuje duża oferta mieszkań inwestycyjnych – kawalerek oraz mały mieszkań 2 pokojowych o powierzchniach od 33 do 38 m2.

Z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i inwestycyjnych, Activ przygotował ofertę specjalną wakacyjną na wszystkie mieszkania. Oszczędzić można dużo – do 19 000 zł dla klientów indywidualnych i do 4% przy zakupie większej ilości mieszkań.

Doskonałe pod inwestycje

Katowice to cały czas bardzo dobry rynek najmu, zwłaszcza w lokalizacjach blisko centrum i uczelni wyższych. I taka właśnie jest Nova Mikołowska. Akademia Wychowania Fizycznego znajduje się w sąsiedztwie inwestycji,  Uniwersytet Ekonomiczny bud. N oddalony od budynku jakieś 5 minut spacerem czy Akademia Sztuk Pięknych, do której dojście zajmuje nie więcej niż 6 minut. Do tego bliskość dworca, Galerii Katowickiej, sklepów, restauracji, przystanków autobusowych sprawia, że w Katowicach ciężko o bardziej atrakcyjny zakup inwestycyjny. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: