Multifunkcyjny kompleks Modern Tower gotowy zgodnie z planem

ATAL

Data publikacji: 08.09.2021,

Data aktualizacji: 08.09.2021

1 minuta czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 6 głosów
Budowa Modern Tower już ukończona!
Zakończyła się budowa gdyńskiej inwestycji Modern Tower. Co wyróżnia tę inwestycję? Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczyna wydawanie kluczy do lokali w multifunkcyjnej inwestycji Modern Tower. Zgodnie z zakładanym harmonogramem deweloper zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Gdyński projekt składa się z dwóch części – mieszkalnej ze 142 lokalami oraz inwestycyjnej ze 135 apartamentami inwestycyjnymi. Dodatkowo na parterze budynku znalazło się 14 lokali usługowych. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia inwestycję Modern Tower
 • jakie mieszkania powstały w tym projekcie 
 • ile pięter liczy budynek

Zakończyła się budowa gdyńskiej inwestycji Modern Tower. Ponad miastem wznosi się już szesnastopiętrowy budynek łączący w sobie ofertę mieszkaniową i apartamenty inwestycyjne, której uzupełnieniem są lokale usługowe wraz z siłownią i salą fitness. Mamy ambitne plany związane z dalszym rozwojem na trójmiejskim rynku. Niezmiennie skupiać się będziemy na realizacji osiedli wyróżniających się komfortowym budownictwem, wysoką jakości i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.   

Kompleks Modern Tower powstał w sąsiedztwie gdyńskiego centrum biznesowego, nieopodal wybrzeża oraz w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W szesnastopiętrowym budynku powstały 142 komfortowe mieszkania oraz 135 apartamentów inwestycyjnych. Inwestycję wyróżnia multifunkcyjny charakter, nowoczesna i funkcjonalna architektura, a także rozbudowana przestrzeń wspólna z ogólnodostępnymi widokowymi tarasami na dachu, z których rozpościera się widok na panoramę Zatoki Gdańskiej. W sprzedaży nadal dostępne są zarówno mieszkania, jak i apartamenty inwestycyjne. 

Od początku roku ATAL uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla szeregu projektów w pięciu miastach. Deweloper – poza gdyńskim kompleksem Modern Tower – zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, a także IV etapu ATAL Kliny Zaciszę w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska i kameralnego osiedla ATAL Oporów we Wrocławiu.

Poza tym ATAL Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera ATAL, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych – Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 w Krakowie.

Od stycznia do czerwca ATAL przekazał klucze do 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: