Moda na przestrzeń

Mariola Żak - Aurec Home
Mariola Żak - Aurec Home

Data publikacji: 09.11.2020, Data aktualizacji: 09.11.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Moda na przestrzeń w inwestycjach Aurec Home
Jakie zalety posiada inwestycja Miasteczko Jutrzenki? Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Kupujący mieszkania coraz częściej zwracają uwagę na projekt osiedla, zagospodarowanie części wspólnych i udogodnienia, a także na to, czy za oknem będą mieli przestrzeń. 

Oczekiwania osób, które chcą kupić własne „M”, zmieniają się tak, jak ich styl i tryb życia.  

Dziś ceniony jest nie tylko dobry projekt mieszkania, ale również osiedla. Oznacza to taką odległość pomiędzy budynkami, która nie pozwala zaglądać sąsiadowi w okna i takie zagospodarowanie terenu, aby mieszkańcy mogli uprawiać sporty, odpoczywać wśród zieleni
i nawiązywać relacje sąsiedzkie. 

Miasteczko Jutrzenki - Aurec Home

Dla każdego coś ciekawego

Dlatego niektórzy deweloperzy dokładają starań i wychodzą naprzeciw rosnącym wymaganiom kupujących. 

- Ładne osiedle to nie tylko architektura i elewacje budynków, ale również ich otoczenie. Nasi klienci chcą czuć się dobrze nie tylko w swoich mieszkaniach, dlatego z dużą starannością podchodzimy również do projektowania części wspólnych takich jak wejścia do budynków, otaczająca zieleń, miejsca w których można spędzić czas z rodziną i znajomymi. Duża przestrzeń pomiędzy budynkami i jej atrakcyjne zagospodarowanie odgrywają coraz ważniejszą rolę w procesie zakupu mieszkania, dla tego Aurec Home przykłada bardzo dużo uwagi do zachowania tej równowagimówi Shraga Weisman, CEO Aurec Home. 

Ważna jest atrakcyjna wizualnie zieleń i miejsca przeznaczone do relaksu. Przemyślany układ i umiejscowienie małej architektury i  placów zabaw stwarza mieszkańcom możliwość odpoczynku i rekreacji. Klientów przyciągają rozwiązania przyjazne środowisku oraz im samym. Jednym z ciekawych pomysłów w budowanym na terenie  warszawskich Włoch „Miasteczku Jutrzenki” są szklarnie  w których mieszkańcy będą mogli  uprawiać własne warzywa, ziół czy kwiaty. Są one doskonałym elementem edukacji dla najmłodszych, którzy wraz z rodzicami mogą uczyść się pielęgnacji roślin.  Na dachach budynków zostaną również umieszczone panele fotowoltaiczne, które  dostarczą energii do części wspólnych. 

- Kupujący mieszkania doceniają przede wszystkim możliwości spędzania czasu wolnego. Oczka wodne, fontanny jak i drewniane leżanki doskonale służą wypoczynkowi. W naszych inwestycjach nie zapomnieliśmy o młodzieży, która również powinna mieć miejsce dla siebie. W „Miasteczku Jutrzenki” enklawami dla nastolatków będą np. ławki solarnymi z ładowarkami do urządzeń mobilnych - mówi Shraga Weisman

Miasteczko Jutrzenki - Aurec Home

Jak dobrze mieć sąsiada

Kolejnym trendem w zagospodarowywaniu przestrzeni osiedlowych jest odpowiadanie na potrzeby rekreacyjnego uprawiania sportu np. aleje do biegania czy jazdy na rolkach.
W inwestycji Aurec Home znalazły się również miejsca do uprawiania jogi oraz dwie siłownie – jedna plenerowa, a druga w jednym z budynków. 

- Place zabaw, gdzie najmłodsi wraz z rodzicami spędzają czas, czy kluby fitness, gdzie
w sąsiedzkiej atmosferze można szlifować formę, to miejsca które sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji. Mieszkańcy osiedli powinni tworzyć wspólnotę nie tylko formalną, zarządczą, ale również sąsiedzką. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy rośne problem anonimowości wśród sąsiadów  – mówi Shraga Weisman.  

Warto pamiętać, że estetyka i funkcjonalność osiedli dodaje charakteru inwestycji, wzbogaca widok okolicy, a dla  mieszkańców jest powodem do dumy. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: