Mniejsze metraże mieszkań dostępne w Dopiewcu

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 19.07.2018, Data aktualizacji: 21.10.2021

Średnia ocen 3/5 na podstawie 3 głosów

Mniejsze metraże mieszkań dostępne w Dopiewcu
Linea Deweloper konsekwentnie rozwija osiedle Leśna Polana w Dopiewcu w powiecie poznańskim. W najbliższym czasie rozpoczną się prace nad nowym budynkiem „Logo”, w którym znajdą się głównie kawalerki i mieszkania 2-pokojowe.

Osiedle Leśna Polana jest rozbudowywane od kilkunastu lat. Powstają tutaj domy w zabudowie jednorodzinnej oraz mieszkania w zabudowie szeregowej i wielorodzinnej.

W ostatnim czasie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, zdecydowano o tym, by przygotować kameralny budynek wielorodzinny nazwie „Logo”, w którym znajdzie się sporo mieszkań jedno- i dwupokojowych, o zróżnicowanym metrażu 33 – 57 m kw. Projekt budynku cechuje się nowoczesną architekturą. Według założeń wszystkie mieszkania mają być maksymalnie ustawne. Do lokali na parterze będą przynależeć zielone ogrody, a do tych na piętrze pierwszym i drugim – balkony lub tarasy.

Dodatkowe udogodnienia to wiata rowerowa i wózkarnia. – Ta inwestycja stanowi uzupełnienie tego, co proponujemy naszym klientom. Otrzymywaliśmy zapytania o mieszkania kompaktowe, o nieco mniejszym metrażu – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, wśród klientów nie brakuje także inwestorów. Zakup nieruchomości to nadal najlepszy sposób na ulokowanie nadwyżki kapitału, a osób chętnych na wynajem nie brakuje. Jeszcze latem ruszy budowa pierwszego „Logo”. Ze względu na duże zainteresowanie, deweloper planuje także kolejne budynki.

Mieszkania w nowym typie budynku „Logo” to nie jedyna inwestycja Linei. Na osiedlu Leśna Polana powstaje około 100 lokali rożnego typu, z czego większość stanowią dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej „Forma”. To zdecydowanie najpopularniejszy typ domu na osiedlu. W ramach jednego budynku „Forma” powstaną tylko cztery mieszkania o powierzchniach 70-75 metrów kwadratowych, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom jeszcze większą swobodę. Do każdego domu przewidziano ogródek o powierzchniach od 47 do 183 m kw., a także miejsce postojowe. Ponadto budowane są mieszkania w zabudowie wielorodzinnej „Villa”, z ogródkami, tarasami lub balkonami.

Warto nadmienić, że deweloper Linea jest znany nie tylko z inwestycji Leśna Polana, ale także Osada Leśna w Dąbrówce, oddalonej od Dopiewca o 1,5 km. Inwestycje cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości, na co wpływa m.in. lokalizacja, tuż obok Lasu Zakrzewskiego. Z osiedli można w kilkanaście minut dojechać do Poznania autem, a także skorzystać z szynobusu. Gmina Dopiewo, gdzie znajduje się Dopiewiec i Dąbrówka, została włączona do projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Dzięki temu w godzinach szczytu do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze więcej połączeń kolejowych. Podróż z Dąbrówki do centrum Poznania tym środkiem transportu trwa 13 minut. Możliwy jest także dojazd autobusem.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: