Minidomy w Chilli City w atrakcyjnych cenach

NBS Communications
NBS Communications

Data publikacji: 20.02.2019, Data aktualizacji: 21.02.2019

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Minidomy w Chilli City w atrakcyjnych cenach
Ronson Development ma dla swoich klientów nową superofertę – gotowe minidomy na osiedlu Chilli City w Tulcach koło Poznania można nabyć już za 263 tys. zł.

Chilli City to kameralne osiedle zlokalizowane w malowniczych Tulcach, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Poznania i w bliskiej odległości od węzła łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 11. Osiedle jest idealnie wkomponowane w otaczający je zielony krajobraz. Niska zabudowa szeregowa, ogródki przynależne do każdego lokalu oraz otwarty charakter osiedla sprzyjający integracji mieszkańców to cechy charakterystyczne Chilli City.

Dotychczas zrealizowane zostały cztery etapy osiedla. Pierwsze trzy etapy z łącznie 88 segmentami zostały w całości wyprzedane. Obecnie w ofercie sprzedaży jest 20 ostatnich, gotowych do zamieszkania minidomów w czwartym etapie projektu. Są to dwupoziomowe lokale trzy- i czteropokojowe w metrażach od 64 do 74 m2, a ich ceny w nowej superofercie zaczynają się już od 263 tys. zł za trzy pokoje.

W Chilli City na potencjalnych klientów czeka miedzy innymi w pełni umeblowane mieszkanie pokazowe, dzięki czemu mogą oni poznać nie tylko uroki tego sielskiego podmiejskiego osiedla, lecz również zobaczyć, jak można elegancko i funkcjonalnie urządzić dwupoziomowy lokal z własnym ogródkiem.

Chilli City to inwestycja firmy Ronson Development, bardzo dobrze znanej na poznańskim rynku mieszkaniowym. W stolicy Wielkopolski spółka buduje obecnie osiedle Grunwald2 w centrum tętniącego życiem Marcelina. Obok rynku poznańskiego, Ronson realizuje też projekty mieszkaniowe w Warszawie, we Wrocławiu oraz w Szczecinie. Przez 19 lat działalności Ronson zdobył zaufanie tysięcy klientów, co daje mu pozycję jednej z wiodących firm deweloperskich w Polsce. Od 2007 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: