Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

16 listopada 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów

200 mieszkań w promocji Black Week od Grupy Murapol. Możliwy zakup ze zniżką niemal 50 tys. zł

Grupa Murapol wytypowała 200 mieszkań, które oferuje w promocji z okazji Black Week. Można oszczędzić nawet blisko 50 tys. zł! Czytaj dalej!

200 mieszkań w promocji Black Week od Grupy Murapol. Możliwy zakup ze zniżką niemal 50 tys. zł

Promocją Grupy Murapol z okazji Black Week objętych jest 200 mieszkań, w tym pakiety z miejscami postojowymi i/lub systemem smart home w wersji premium. W puli znajdują się lokale dostępne w większości inwestycji oferowanych przez dewelopera w 13 miastach, które można rezerwować zdalnie lub w biurach sprzedaży objętych dodatkową ochroną przed Covid 19. Akcja potrwa do 28 listopada.

Grupa Murapol ruszyła z promocją Mieszkaniowy Black Week, wpisującą się w tradycyjny okres listopadowych okazji. Zostało nią objętych 200 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, dostępnych w ofercie dewelopera w 13 miastach. Zakup mieszkania z tej puli pozwoli zaoszczędzić nawet do niemal 50 tys. zł.

Wybrane mieszkania w ramach Black Week ujęte są w pakietach  z miejscami postojowymi – jednym lub dwoma. Dodatkowo do wybranych lokali Grupa Murapol dodaje system smart home w wersji premium, który pozwala na pełną kontrolę oświetlenia, gniazd elektrycznych, ogrzewania i zaworów wody w mieszkaniu z poziomu aplikacji mobilnej lub manualnego przycisku – tzw. funkcji hotelowej. Rozwiązanie gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i oszczędność zużycia mediów nawet o 23 proc. w skali roku.

Aby poznać listę mieszkań objętych promocją podczas Black Week wystarczy wejść na stronę internetową dewelopera i wypełniając formularz kontaktowy zamówić taki wykaz.

Oferta Black Week obowiązuje do 28 listopada, zarówno przy rezerwacji online, jak i stacjonarnie. Klientom zainteresowanym pierwszą z opcji deweloper zapewnia możliwość przeprowadzenia wideo-rozmowy z doradcą oraz zdalnego zawarcia umowy rezerwacyjnej. W biurach sprzedaży natomiast zainstalował dodatkowe rozwiązania zwiększające poziom ochrony przed Covid 19. Pojawiły się w nich nowoczesne oczyszczacze powietrza wyposażone w jonizatory i filtry HEPA, które eliminują ponad 90 proc. cząsteczek koronawirusa. Klienci są też proszeni o dezynfekcję rąk przy stanowiskach z bezdotykowymi dozownikami, które dodatkowo sygnalizują podwyższoną temperaturę ciała.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy