Mieszkanie pośród parków

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Data publikacji: 04.09.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Mieszkanie pośród parków
We wrocławskiej dzielnicy Krzyki powstają apartamenty o charakterze podmiejskich rezydencji. Nie bez przyczyny, deweloper wybrał na lokalizację inwestycji właśnie ten teren. Powstające u zbiegu ulic Grota-Roweckiego i Lechonia – Zielone Wojszyce, znajdują się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów obfitujących w przepiękne drzewa, rozłożyste krzewy i inną, równie intrygującą roślinność.

Zaplecze przyrodnicze, dla powstającej inwestycji stanowią pobliskie parki - Kleciński, Brochowski i Południowy. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni z wymienionych. Jako jedyny został stworzony od podstaw. Do jego powstania nie wykorzystano wcześniejszych zasobów, istniejących już terenów zielonych. Park został zaprojektowany i utworzony według ściśle określonej koncepcji- architekta krajobrazu i botanika. Jest to dość ciekawy aczkolwiek rzadko spotykany zabieg. Współwystępowanie obok siebie trzech sporych rozmiarów parków, sprawia że mieszkańcy mają nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz mogą swobodnie prowadzić aktywny tryb życia.


W nowoczesnym designie


W ramach inwestycji Apartamenty Zielone Wojszyce wzniesione zostały dwa trzypiętrowe budynki. Niepowtarzalności i wyjątkowego charakter nadaje im elewacja zewnętrzna, którą uatrakcyjniają zastosowane elementy z drewna. Posłużyły one do obramowania balkonów, a także naprzemiennie ze szkłem, do stworzenia z nich nowatorskich balustrad. Projekt apartamentowców stworzyli architekci z AGP Sroczyński & Partnerzy.

 

Zgodnie z przyjętymi założeniami, budynki mają tworzyć klimat podmiejskiej rezydencji i patrząc na wizualizacje- takie wrażenie można odnieść. Łącznie powstaje tu 135 mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni, od 40 do 69 mkw. Każde z nich, bez względu na metraż, posiada balkon lub taras. Dodatkowo właściciele mieszkań parterowych będą mogli cieszyć się z posiadania kawałka własnej ziemi, w postaci prywatnych ogródków. Da to poczucie dodatkowej przestrzeni, którą będzie można zagospodarować według własnych upodobań.


Łącznie na terenie osiedla są dostępne 163 miejsca postojowe, w tym 100 na kondygnacji podziemnej i 63 na powierzchni. Poza miejscami dla czterech kółek, mieszkańcy będą mogli skorzystać też z komórek lokatorskich, które pomieszczą sprzęty sportowe, czy posłużą za przechowalnię dla innych składowanych przedmiotów. Otoczenie osiedla jest monitorowane. A cała inwestycja została tak wykonana, aby mogły z niej w pełni korzystać osoby niepełnosprawne. 

 

Pomoc przy zakupie własnego M


Deweloper proponuje pomoc fachowców, którzy zadbają o korzystne warunki sfinansowania zakupu własnego M. W tym względzie oferuje pomoc doradców HB Finance i Aspiro, którzy z zaangażowaniem podejdą do każdego klienta, doradzą w wyborze banku i umożliwią wybranie najkorzystniejszej opcji finansowania.


Wnętrze w stylu Atal Design


ATAL SA począwszy od pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania nieruchomości, aż po samo wprowadzenie się do mieszkania- chce towarzyszyć i pomagać swoim klientom. Nie tylko powstające budynki odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem, równie wysoki standard może mieć wnętrze każdego z mieszkań. W tym celu deweloper stworzył program wykończenia wnętrz Atal Design.


Wykończenie „pod klucz” to możliwość skorzystania z indywidualnego projektu łazienki, montażu podłóg, malowania ścian i montażu drzwi. Program przewiduje wykonanie powyższych prac w trzech dostępnych wariantach- Wykończenie Standard, Wykończenie Standard Plus oraz Wykończenie VIP.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: