Wiadomości mieszkaniowe

Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa TC Forum Capital Group

Regionalne - Warszawa - Kraków

21 sierpnia 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 5 głosów

Mieszkać jak Wielki Gatsby

Na warszawskiej Woli powstał wyjątkowy apartamentowiec inspirowany architekturą art deco Chicago i streamline moderne przedwojennej Warszawy. Urzekająca bryła Art Deco na Woli przenosi nas w lata 20., pełne wyrafinowanego szyku i klasycznego piękna w stylu Wielkiego Gatsby’ego. Czy ikoniczny amant odnalazłby się na współczesnej Woli?

Mieszkać jak Wielki Gatsby

Art Deco na Woli oferuje wszystko, czego Gatsby mógłby oczekiwać od wielkomiejskiego apartamentu. Klasyczna bryła budynku idealnie współgra z urządzonymi w najlepszym guście częściami wspólnymi. Reprezentacyjne lobby od progu wita mieszkańców wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi – kamienna posadzka, meble z epoki, stylowe tapety, złote dodatki i windy ze stylizowanymi piętrowskazywaczami – to wszystko składa się na wysmakowany charakter wnętrza i nie pozostawia wątpliwości co do prestiżu tego budynku.

Jednak wygląd to nie wszystko, współczesny Gatsby z pewnością przykładałby ogromną wagę do bezpieczeństwa i najnowszych technologii. Art Deco na Woli stanowi świetny mariaż estetyki retro z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie kontroli dostępu do budynku, czy zarządzania funkcjami poszczególnych apartamentów. Oferuje także ultraszybki Internet światłowodowy podpięty bezpośrednio o do każdego mieszkania oraz możliwość ładowania samochodów elektrycznych w garażu podziemnym.

Smaczkami, które z pewnością doceniłby lubujący się w luksusowych przyjemnościach Gatsby, są prywatna siłownia czynna całą dobę oraz ogród na dachu dostępny dla wszystkich mieszkańców. Z pięknie zaaranżowanego zielenią dachu rozpościera się urzekający widok na zabytkowe sąsiedztwo oraz pobliskie nowe centrum biznesowe Warszawy z malowniczą dominantą Warsaw Spire. Siedmiogrodzka 7 to miejsce z niezwykłym historycznym charakterem, a jednocześnie tuż obok samego centrum stolicy.

Mieszkania w Art Deco Wola cieszą się tak dużą popularnością, że w momencie oddania budynku do użytkowania (czerwiec 2018) sprzedane było blisko 80% lokali. Obecnie w ofercie dostępnych jest jeszcze dosłownie kilka apartamentów. Wśród nich warto zwrócić uwagę na jedyny dostępny jeszcze retro-apartament znajdujący się w części nazywanej „kamienicą”. Jest to pieczołowicie odbudowana z przedwojennych planów kamienica fabryczna. Mieszkania w tej części budynku mają zachowany oryginalny układ i wygląd okien oraz ponadstandardową wysokość charakterystyczną dla zabytkowych budynków. Pojedyncze mieszkanie zajmuje pełną kondygnację, dzięki czemu dostęp do niego jest możliwy bezpośrednio z windy jak w amerykańskich filmach.

W głównym budynku ciekawą ofertą są mieszkania o powierzchni około 74 m2. Te dwustronne apartamenty z sypialniami od strony północnej i częścią dzienną od południa mają niezwykle plastyczny układ pomieszczeń, dzięki któremu można tu zaaranżować wygodne mieszkanie zarówno dla singla, dla młodego małżeństwa, jak i rodziny z dziećmi. Przykładowa aranżacja takiego apartamentu utrzymana w unowocześnionej wersji stylu art deco przygotowana przez projektantów współpracujących z Terra Casa pobudza wyobraźnię i rozbudza apetyt na mieszkanie w stylu, którego nie powstydziłby się Wielki Gatsby.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy