mBank sfinansuje apartamentowiec Piastowska Residence

Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Data publikacji: 13.09.2019, Data aktualizacji: 19.03.2020

mBank sfinansuje apartamentowiec Piastowska Residence
Inwestor projektu Piastowska Residence w Krakowie, spółka Terra Casa S.A., podpisała z mBankiem umowę kredytową na realizację tej inwestycji. Sprawdź!

Inwestor projektu Piastowska Residence w pobliżu Błoń w Krakowie (ul. Piastowska 34), spółka Terra Casa S.A., poprzez spółkę celową, podpisała z mBankiem umowę kredytową na realizację tej inwestycji. Kredyt pozyskany w mBanku sfinansuje 75% wartości inwestycji. Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych spółki. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

Budowa Piastowska Residence jest już rozpoczęta. Projekt spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno ze strony nabywców jak i mieszkańców Krakowa. Wzbudził też zainteresowanie wśród inwestorów, którzy doceniają zarówno jego walory architektoniczne, zastosowane w nim ultranowoczesne technologie, jak i potencjał rozwojowy Krakowa. Współpraca z mBankiem jest świetnym dopełnieniem i gwarancją  bezpiecznej realizacji tej prestiżowej inwestycji komentuje Artur Tłustochowski, Prezes Zarządu Terra Casa S.A.

 

– O sukcesie inwestycji mieszkaniowych decydują takie czynniki jak: funkcjonalność, komfort i lokalizacja. Piastowska Residence spełnia wszystkie te kryteria, dlatego zaangażowaliśmy się w jej finansowanie. Nie bez znaczenia dla naszej decyzji była wcześniejsza udana współpraca z Terra Casa przy projekcie Art Deco na Woli w Warszawie – podkreśla Grzegorz Trawiński, Dyrektor Finansowania Nieruchomości mBanku.

Piastowska Residence to doskonała lokalizacja, w pobliżu krakowskich Błoń i Parku Jordana, z wielkomiejską infrastrukturą: komunikacją, handlem i usługami, kulturą i rozrywką, a także nowoczesną ofertą obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dogodny dojazd do centrum i na lotnisko Balice, a także pobliskie budynki biurowe, sprawiają, że jest to obecnie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Krakowie do zamieszkania, jak i zainwestowania w nieruchomości.

Apartamentowiec Piastowska Residence mocno nawiązuje do stylu życia mieszkańców zachodniego wybrzeża USA i oferuje 58 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na parterze zaprojektowano atrakcyjne lokale usługowe z przyległymi ogródkami, a wielopoziomowy garaż podziemny mieści 78 miejsc postojowych, innowacyjną rowerownię, stacje ładowania samochodów elektrycznych i pomieszczenia gospodarcze. Budynek zaprojektowany został przez pracownię BS-Arch, a wystrój wnętrz nawiązujący do natury i przyrody Kalifornii przygotowała pracownia MJ Animo z Krakowa. Generalnym wykonawcą inwestycji została wybrana firma TK Bud, znana z realizacji budynku NY Residence przy ulicy Wrocławskiej 33 dla Terra Casa.

 
Terra Casa TC Forum Capital Group
Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa S.A. jest inwestorem i deweloperem działającym od 19 lat na rynku nieruchomości. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TC Forum i implementuje w swoich strukturach międzynarodowe wzorce i doświadczenia. Dzięki współpracy z bankami, funduszami i instytucjami finansującymi o globalnym zasięgu, efektywnie pozyskuje finansowanie realizowanych projektów.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: