Legnicka 33 w prestiżowej lokalizacji

Vantage Development

Data publikacji: 25.07.2019, Data aktualizacji: 20.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Legnicka 33 w prestiżowej lokalizacji
Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w inwestycji Legnicka 33, która znajduje się zaledwie 10 minut od Rynku we Wrocławiu. Sprawdź!

Wrocław zaliczany jest do najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Biznes, kultura i rekreacja w stolicy Dolnego Śląska przyciąga studentów, tysiące nowych mieszkańców oraz 5 mln turystów rocznie. Między innymi dzięki temu we Wrocławiu powstał jeden z najbardziej dochodowych rynków najmu mieszkań. Aby uzyskać wysoką stopę zwrotu z inwestycji, kluczem jest wybór lokalu w atrakcyjnej lokalizacji, takiej jak Legnicka 33. 

Zawsze w centrum wydarzeń

Nowy projekt Vantage Development znajduje się w ścisłym centrum miasta, na zielonym Szczepinie, który oferuje pełną infrastrukturę handlowo-usługową oraz edukacyjną. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się swobodnym dostępem do wszystkich miejskich rozrywek. W okolicy znajdują się centra handlowe, kina, modne restauracje oraz kluby muzyczne dostępne na wyciągnięcie ręki. Rozwinięta sieć miejskiej komunikacji – liczne przystanki tramwajowe i autobusowe – oraz ścieżki rowerowe, pozwolą szybko dotrzeć do wybranego celu w dowolnej części Wrocławia.

Lokalizacja Legnickiej 33 tworzy idealne warunki do dochodowego najmu mieszkania. Niedaleko inwestycji znajduje się wrocławska Zachodnia Oś Biznesu, która docelowo ma zatrudniać 40 000 pracowników oraz prywatne uczelnie wyższe (WSB i DSW), kształcące setki studentów. Obie te grupy stanowią atrakcyjne grupy najemców mieszkań w projekcie Legnicka 33, co ma niebagatelne znaczenie dla klientów inwestycyjnych.

Dwupoziomowy parking i wyjątkowy produkt dla inwestorów

Legnicka 33 to budynek z 10 kondygnacjami nadziemnymi, zaprojektowany przez pracownię 3XA. Inspiracją dla projektu była dawna zabudowa, która w przeszłości znajdowała się na terenie obecnej inwestycji. 

- Przed wojną był to fragment gęstej, śródmiejskiej zabudowy w formie kamienic o różnorodnych elewacjach. Postanowiliśmy nawiązać do nich i stworzyć projekt, który będzie współczesną interpretacją dawnej architektury, dopasowaną do obecnych warunków urbanistycznychmówi Maciej Kowaluk, architekt z pracowni 3XA. 

Inwestycja obejmuje 239 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań, których aranżację można dopasować do swoich aktualnych potrzeb. Ich metraże oscylują w granicach 39 do 99 mkw. Dla klientów inwestycyjnych spółka Vantage Development przygotowała również lokale, umożliwiające komfortowy najem dla kilku niezależnych najemców.

W parterze budynku od strony ul. Legnickiej znajduje się 10 lokali usługowych o metrażach od 52 do 197 mkw. To idealne miejsce dla sklepów spożywczych, aptek czy restauracji, które jeszcze wzbogacą ofertę handlową Szczepina. 

Do dyspozycji mieszkańców będzie dwupoziomowy parking podziemny z 222 miejscami postojowymi oraz naziemne miejsca postojowe. Sezonowe przechowywanie ułatwią komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady, zlokalizowane w budynku. Dodatkowo, w części mieszkań na balkonach zostaną zainstalowane szafy, pozwalające na jeszcze lepsze wykorzystanie ich powierzchni. 

Odbiory lokali planowane są na koniec IV kwartału 2020 roku.

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: