Kup mieszkanie w ROBYG bez wychodzenia z domu!

ROBYG SA
ROBYG SA

Data publikacji: 08.04.2020, Data aktualizacji: 15.03.2021

Kup mieszkanie w ROBYG bez wychodzenia z domu!
Jak ROBYG wspiera swoich Klientów w zakupie mieszkania? Poznajcie wszystkie udogodnienia!

ROBYG to solidna, stabilna firma – dajemy gwarancję bezpiecznych zakupów zachęcamy do korzystania z nowych, wdrożonych przez nas kanałów komunikacji – w tym VIDEO CHATu. Nasze inwestycje są świetnie skomunikowane, dzięki czemu łączą zalety mieszkania w ciszy i zieleni z możliwością szybkiego dotarcia do centrum. Oferta jest różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie.  Mój Ursus – to przemyślane  kompleksowo osiedle  pod względem samowystarczalności i infrastruktury – ma własne zaplecze  handlowe , sklepy spożywcze,  usługi niezbędne dla potrzeb mieszkańców – w tym żłobki, przedszkola, place zabaw. Położenie inwestycji w niedalekiej odległości od  kolejki Ursus Północny  zapewnia szybki dojazd do centrum. Jeżeli ktoś lubi czuć rytm i gwar wielkiego miasta idealnym wyborem będzie City Sfera, czy Forum Wola. Osoby ceniące spokój, ruch na świeżym powietrzu, ale również doskonałą infrastrukturę okolicy z pewnością docenią Osiedle Życzliwa Praga na Tarchominie. Zaś artystyczne dusze wymarzone mieszkanie znajdą w inwestycji Praga Arte. Oferujemy mieszkania które będą gotowe jeszcze w tym roku. Warto też zapoznać się z naszymi promocjami. Przykładowo, obecnie w inwestycji City Sfera ceny zaczynają się 7 523 PLN/m2,  a lokale można kupić już od 329 000 PLN. Mamy dostępne mieszkania w najczęściej poszukiwanych metrażach – 30 – 50 m, oraz dobrze zaprojektowane mieszkania  3 i 4 pokojowe – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.

Kupno mieszkania to ważna życiowa decyzja – należy dokonać najlepszego wyboru, sprawdzić dokładnie oferty deweloperów, przeanalizować nie tylko cenę i lokalizację, ale też wiele elementów dodatkowych – jak tereny zielone, części wspólne, jakość materiałów, innowacyjne rozwiązania typu SMART HOUSE czy dodatkowa infrastruktura dla dzieci, seniorów.

Wszystkie te kwestie można teraz dokładnie sprawdzić bez wychodzenia z domu! ROBYG nie tylko przedstawia pełną ofertę i relacje z placu budowy na swoich stronach www.robyg.pl – ale także oferuje dodatkowe materiały przesyłane internetowo, doskonałą opiekę doradców i stały kontakt – także przez VIDEO CHAT!

Warto zatem wykorzystać czas spędzony w domu na podjęcie ważnych decyzji i dokonanie kluczowych wyborów – na przykład kupno mieszkania!

Łatwy kontakt z doradcą

W trakcie wirtualnego spotkania z doradcą możesz bezpłatnie dokonać rezerwacji na 3 dni. Mieszkanie można zarezerwować także telefonicznie i mailowo. Zyskujesz czas na podjęcie ostatecznej decyzji. Dzięki nowym procedurom, możesz to także zrobić bez wychodzenia z domu. Pomożemy wypełnić komplet dokumentów niezbędnych do zakupu i sfinalizować umowę. Wszystkie działania są prowadzone z przestrzeganiem przepisów RODO, a korespondencja jest szyfrowana. Umowę podpiszesz w domu, a my odeślemy ją kurierem.

Jeżeli wolisz podpisać ją osobiście, proponujemy bezpośrednie spotkanie z doradcą, po wcześniejszym umówieniu i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze swojego M?

Zwróć uwagę na bezpieczeństwo i oszczędne rozwiązania, takie jak reprezentacyjne lobby z recepcją, monitoring HD, obecność portierów, panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED. Zobacz, czy jest hala garażowa pod budynkiem wielorodzinnym i prywatne miejsca postojowe przed domami. Sprawdź, co jest w standardzie. Renomowani deweloperzy dają więcej niż inni np. system Smart House, który umożliwia zdalne kontrolowanie urządzeń multimedialnych oraz światła, dzięki czemu domownicy oszczędzają.

Chcesz sprawdzić postęp na budowie?

Zapytaj doradcę, kiedy Twoje mieszkanie będzie gotowe do odbioru i dowiedź się, czy prace budowlane przebiegają zgodnie z harmonogramem. Śledź stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie pojawiają się informacje na ten temat. Na naszej stronie funkcjonuje zakładka dziennik budowy, który jest na bieżąco aktualizowany. Dodatkowo będziemy zamieszczać wirtualne spacery po inwestycjach.

U nas prace budowlane realizowane bez przestojów. W odpowiedzi na obecną sytuację wzmocniliśmy środki ostrożności i ochrony pracowników oraz dostosowaliśmy organizację ich pracy do aktualnych warunków i zaleceń.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami Grupy ROBYG!

 • Przygotujemy i zaprezentujemy ofertę.
 • Odpowiemy na pytania i pomożemy dokonać wyboru.
 • W razie potrzeby zrobimy bezpłatną, 3-dniową rezerwację.
 • Przygotujemy umowę i prześlemy komplet dokumentów, zgodnie z przepisami RODO.
 • Wystarczy wydrukować dokumenty i odesłać nam podpisany skan.

Jeżeli wolisz osobiście podpisać umowę – proponujemy bezpośrednie, wcześniej umówione spotkanie z doradcą z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: