Wiadomości mieszkaniowe

PR4You

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 2 głosów

Kup mieszkanie, otrzymaj rower gratis

Wybór odpowiedniego mieszkania może zmienić twój styl życia. Sprawdź, jak Monday Development dba o zdrowie swoich klientów.

Kup mieszkanie, otrzymaj rower gratis

Wiosenna zamiana auta na rower to dobry kierunek w stronę zdrowego trybu życia. Ułatwić to może odpowiedni wybór miejsca zamieszkania, przy którym biegnie kilka tras rowerowych. Tak jest w przypadku osiedla Nowych Kosmonautów. Przebiegającymi tu ścieżkami rowerowymi dostać się można w różne zakątki Poznania. Dodatkowo kupujący w kwietniu mieszkanie w tej inwestycji mogą otrzymać w prezencie rower.

Widząc budzącą się do życia przyrodę wiele osób postanawia nie być biernym i powraca do wzmożonej aktywności fizycznej. Najprostszą formą codziennego treningu może być przesiadka z samochodu na rower. Dużym ułatwieniem jest, gdy miejsce zamieszkania oferuje infrastrukturę niezbędną do bezpiecznego przemieszczania się na jednośladzie. Niewątpliwie lokalizacją idealnie przystosowaną do podróży rowerowych są Winogrady. Realizujący w tej okolicy swoją inwestycję deweloper Monday Development postanowił zachęcić przyszłych mieszkańców osiedla Nowych Kosmonautów do tej właśnie formy aktywności. – Poznaniacy coraz chętniej przemieszczają się po mieście rowerem. Równolegle powstają nowe ścieżki rowerowe i rozwijana jest też sieć Roweru Miejskiego. Już w przyszłym roku dalej rozbudowana zostanie przebiegająca nieopodal inwestycji Nowych Kosmonautów „Wartostrada”. Przyszli mieszkańcy osiedla, korzystając z już istniejącej infrastruktury, będą mogli bez trudu dostać się m.in. do ścisłego centrum miasta na rowerze. Dlatego, wykorzystując wiosenną aurę, postanowiliśmy do zakupionego w kwietniu mieszkania sprezentować naszym klientom rower. Upominek będzie można odebrać w znajdującym się nieopodal inwestycji salonie rowerowym. – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development -  Ze szczegółami oferty promocyjnej można zapoznać się w biurze sprzedaży – dodaje.

Inwestycja Nowych Kosmonautów położona jest u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej, a co za tym idzie krzyżują się przy niej ścieżki rowerowe przebiegające wzdłuż tych ulic. Warto też dodać, że w odległości około kilometra od inwestycji, na wysokości Parku Szelągowskiego, można włączyć się do szlaku „Wartostrady” prowadzącego do samego centrum miasta. Dziś ta trasa pieszo-rowerowa liczy sobie 13 km, ale jest systematycznie rozbudowywana. Docelowo ma ona połączyć ścieżką rowerową most Lecha z mostem Przemysła I.

W ramach Osiedla Nowych Kosmonautów powstaną trzy budynki, w których zaprojektowano łącznie 344 mieszkania. Znajdą się wśród nich zarówno małe 2-pokojowe lokale, jak i większe 3-4-pokojowe, rodzinne mieszkania. Pod inwestycją powstaje podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz boksami rowerowymi. Pierwsze klucze do nowych lokali będą przekazane już w I kwartale 2020 roku. Cena metra kwadratowego mieszkania w tej lokalizacji zaczyna się od 6150 zł. Deweloper niedawno wprowadził do sprzedaży II etap osiedla co powoduje, że w ofercie dostępny jest szeroki wybór lokali.

Umiejscowienie inwestycji na skraju starego osiedla Kosmonautów powoduje, że przed mieszkańcami realizowanych budynków utworzy się niczym nie przesłonięty widok na  panoramę Poznania.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy