Kołobrzeg kusi inwestorów

Hotel Baltic Wave

Data publikacji: 24.10.2019, Data aktualizacji: 16.03.2021

Średnia ocen 3/5 na podstawie 21 głosów

Kołobrzeg kusi inwestorów
W Kołobrzegu pojawiła się nowa inwestycja przeznaczona pod zakup inwestycyjny. Sprawdź, co oferuje codohotel Baltic Wave!

Kołobrzeg to od lat jeden z ulubionych kierunków wakacyjnych Polaków. Urokliwe miasto ma do zaoferowania nie tylko malownicze plaże, ale także szereg ciekawych zabytków oraz zielonych terenów rekreacyjnych sprzyjających długim spacerom. Ponadto Kołobrzeg jest największym uzdrowiskiem w Polsce, obfitującym w źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny.

Nazywany wypoczynkową stolicą Polski, przyciąga w ciągu roku już milion turystów*. W 2018 r. Kołobrzeg zajął trzecie miejsce pod względem liczby noclegów w powiatach, zaraz po Warszawie (6,4 mln) i Krakowie (5,6 mln). Powiat kołobrzeski osiągnął imponujący wynik na poziomie 5,1 mln noclegów w ciągu roku**. Coraz częściej na swój cel podróży miasto obierają obcokrajowcy - najczęściej obywatele Niemiec, Szwecji i Danii. Kołobrzeg jest dobrze skomunikowany zarówno z pobliskimi, jak i dalej położonymi miastami. Można do niego dojechać wygodnie i szybko pociągiem Pendolino z Warszawy i Krakowa. Około godzinę drogi od miasta znajduje się także port lotniczy Szczecin-Goleniów, który oferuje połączenia m.in. z Londynem, Kopenhagą czy Oslo, a także loty krajowe. Zmotoryzowani goście dojadą do miasta m.in. drogą krajową nr 11 oraz drogami wojewódzkimi nr 163 i 102.

Duże zainteresowanie tutejszą bazą noclegową sprawiło, że Kołobrzeg stał się niezwykle atrakcyjną lokalizacją pod kątem inwestowania w nieruchomości. W odległości zaledwie ok. 200 m od plaży powstaje prawdziwa architektoniczna perła, nowoczesny hotel oferujący apartamenty w systemie condo – Baltic Wave. Imponujący obiekt będzie oferował szereg unikalnych udogodnień, które zamienią każdy pobyt w niezapomniane doświadczenie. Jednym z nich będzie panoramiczny basen ze szklanym dnem, inspirowany najbardziej ekskluzywnymi kurortami na świecie. Goście hotelu będą również korzystali z krytego kompleksu basenowego zlokalizowanego w nowoczesnej strefie SPA & wellness, zaplecza do fizjoterapii, baru i kawiarni widokowej, restauracji, w tym à la carte oraz centrum konferencyjno-biznesowego. Na terenie Baltic Wave znajdzie się także dwupoziomowy garaż podziemny. Co ważne, z części apartamentów będzie roztaczał się urzekający widok na morze. Ważnym atutem inwestycji będzie także jej wyjątkowa architektura i stylowy, inspirowany naturą design części wspólnych. Uwagę przykuje sama bryła budynku z falistą elewacją, która jest dziełem uznanej i wielokrotnie nagradzanej pracowni Piotr Płaskowicki & Partnerzy Architekci. Wszystkie wymienione atuty z pewnością przyciągną gości poszukujących pobytu w wysokim standardzie, co zapewni wysokie obłożenie hotelu.

W ofercie sprzedaży znalazło się 468 lokali o powierzchni od 29 m2 do 130 m2, które będą zarządzane przez profesjonalnego operatora hotelowego. Dzięki temu rozwiązaniu inwestorzy nie będą bezpośrednio włączeni w wynajem zakupionego apartamentu, co zagwarantuje wygodę i oszczędność czasu. Właściciel będzie miał możliwość korzystania z apartamntu w celach prywatnych, w ramach pobytów właścicielskich trwających nawet 30 dni w roku. Podmiotem odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest Baltic Wave sp. z o.o., którą tworzą osoby specjalizujące się w segmencie inwestycji condo. Dla inwestorów przygotowano ciekawy model biznesowy, który zakłada możliwość wyboru pomiędzy otrzymywaniem czynszu zmiennego z najmu, stanowiącego 50% przychodów, rozdzielanych według współczynnika wartości danego lokalu, ze wszystkich udzielonych w obiekcie noclegów lub przewidywanego czynszu stałego, który będzie wypłacany miesięcznie zgodnie z wysokością ujętą w cenniku, do ok. 6,5% ceny apartamentu z wykończeniem i wyposażeniem w zależności od konkretnego lokalu.

Ceny apartamentów kształtują się na poziomie od 12 800 do 22 200 zł netto w stanie deweloperskim***. Zakończenie budowy planowane jest pod koniec 2021 roku.

Więcej informacji o inwestycji na stronie www.hotelbalticwave.pl

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: