Kolejny etap Parku Południe od Robyg już w sprzedaży

ROBYG SA
ROBYG SA

Data publikacji: 12.11.2020, Data aktualizacji: 12.11.2020

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów

Kolejny etap Parku Południe od Robyg już w sprzedaży
Robyg rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego etapu projektu Park Południe przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. Sprawdź!

W kolejnym etapie osiedla Park Południe przewidziano budowę jednego budynku liczącego 5 pięter, w którym znajdzie się 91 mieszkań o powierzchni od 30,41 m2 do 64,41 m2.

- W inwestycji powstaną lokale 1, 2 i 3- pokojowe – mówi Paweł Badziąg, doradca handlowy ROBYG. Ich niewątpliwą zaletą jest funkcjonalny układ pomieszczeń, który zapewni użytkownikom komfort i maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Ceny mieszkań w nowym etapie osiedla zaczynają się od 199 900 zł

Park Południe jest nowoczesnym osiedlem powstającym w doskonale skomunikowanej części Gdańska. Otoczony terenami rekreacyjnymi, z dostępem do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej i edukacyjnej powstał głównie z myślą o rodzinach i osobach prowadzących aktywny tryb życia, które chcą cieszyć się bliskością licznych udogodnień dostępnych w mieście, a jednocześnie móc zregenerować swoje siły w otoczeniu natury.


- Ogromnym atutem tej inwestycji, jest lokalizacja zapewniająca nie tylko doskonałe skomunikowanie osiedla, ale również bliskość terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych – ocenia Paweł Badziąg. W ramach osiedla stworzony zostanie dla mieszkańców prywatny park sensoryczny z nastrojowym oczkiem wodnym.

Mieszkańcy będą mieli możliwość wybrać się na spacer nad pobliski zbiornik retencyjny, a jeśli zechcą wspiąć się na Wzgórze Luizy, będą mogli podziwiać panoramę okolicznych terenów z punktu widokowego. Znajdujące się w okolicy trasy piesze i ścieżki rowerowe, z których jedna biec będzie nieopodal osiedla, to dodatkowe atuty tej inwestycji. 

Dzielnica, w której powstanie Park Południe już teraz jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Jej mieszkańcy mogą cieszyć się łatwym dostępem do zróżnicowanych usług, licznych punktów handlowych, a także skorzystać na miejscu z opieki medycznej, posłać dzieci do dobrych żłobków, przedszkoli czy szkół. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej, sprawnej komunikacji publicznej i bliskości obu obwodnic dojazd do centrum Gdańska nie stanowi najmniejszego problemu. Dalsza rozbudowa o ul. Nową Świętokrzyską, która wieść będzie od pętli komunikacji miejskiej przy ul. Havla, poprzez ulicę Niepołomicką aż po granicę z Kolbudami dodatkowo usprawni ruch.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: