II etap projektu Nadolnik w budowie

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 19.02.2020,

Data aktualizacji: 18.03.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 6 głosów
II etap projektu Nadolnik w budowie
Grupa Partner kontynuuje inwestycję Nadolnik Compact Apartments. I etap projektu został już zakończony, a budowlańcy realizują drugi. Sprawdź!

Rozpoczęły się prace związane z fundamentami, a wkrótce do sprzedaży trafią 224 smart apartamenty.

Obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, przy ulicy Nadolnik, powstaje Nadolnik Compact Apartments, czyli kompleks, gdzie znajdzie się ponad 1000 smart apartamentów. W pierwszym budynku trwają prace wykończeniowe, a dodatkowo deweloper realizuje drogę dojazdową. Wkrótce 213 lokali zostanie przekazanych przyszłym lokatorom oraz inwestorom. Warto podkreślić, że jednocześnie rozpoczęły się prace związane z II etapem (224 lokale), a konkretnie wykopy pod fundamenty. Zakończenie i odbiory planowane są na marzec 2022.

Jak podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner, realizowane przedsięwzięcie to novum. Każdy ze smart apartamentów to alternatywa dla mieszkania, z kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do pracy i wypoczynku. W I etapie powstały: apartamenty 20 m kw. dla 2 osób, ale też z antresolą o powierzchni 31-41 m kw. (dla 4 osób). Dla kogo dedykowany jest tego rodzaju projekt?

To idealna propozycja dla studentów, absolwentów i osób rozpoczynających karierę zawodową. Warto postawić na własną nieruchomość. Polecamy smart apartament, ponieważ cechuje się dobrym projektem przy optymalnej cenie. W przyszłości, nawet jeśli zdecydujemy się zakupić własne, większe mieszkanie lub dom, lokal w Nadolniku można wynająćwyjaśnia Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.  

Deweloper Grupa Partner stworzy dodatkową infrastrukturę. Powstaną boxy rowerowe, kort tenisowy, boiska. - W II etapie, aktualnie realizowanym, zostanie odnowiony młyn, stanowiący punkt odniesienia do architektury wszystkich budynków. Chcemy podkreślić unikalny charakter projektu – mówi Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.

Nadolnik to propozycja także dla inwestorów

Projekt smart apartamentów jest skierowany również do klientów inwestycyjnych i rozwijających własny biznes. Zakup lokalu w Nadolnik Compact Apartments pozwala ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie – przy odpowiednim rozwiązaniu, stopa zwrotu może osiągnąć nawet osiem procent. Udogodnieniem jest możliwość odliczenia podatku VAT. Inwestor, razem z architektami planuje stworzyć w dawnym młynie na Nadolniku zaplecze handlowo-usługowe i komercyjne, co oznacza, że do oferty wkrótce trafią także tego typu lokale. Trwają już prace projektowe w tym celu.  

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: