Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

5 lipca 2018

Oddaj swój głos!

Kolejne prace na inwestycjach Grupy Partner

Jeszcze w tym roku Grupa Partner zakończy prace nad dwiema inwestycjami w Poznaniu. Według harmonogramów, w III kwartale zostanie oddany do użytkowania Młyn nad Cybiną, a pod koniec roku - pierwszy budynek kompleksu Nadolnik Compact Apartments.

Kolejne prace na inwestycjach Grupy Partner

Zarówno w przypadku pierwszej, jak i drugiej inwestycji prace są mocno zaawansowane. Młyn nad Cybiną zlokalizowany na poznańskim Zielińcu, już jesienią br. będzie gotowy. Aktualnie wykonywana jest elewacja w obu skrzydłach budynku – zarówno od strony ulicy Sarniej i Sośnickiej, jak i od strony Jeziora Swarzędzkiego. Wcześniej w niemal całym budynku zamontowano stolarkę okienną oraz pokrycie dachowe. Okolica inwestycji w najbliższych miesiącach zostanie w pełni zagospodarowana. – Na terenie osiedla Młyn nad Cybiną zaplanowaliśmy przestronny dziedziniec z miejscami wspólnymi, który jest naturalnie osłonięty dzięki architekturze budynku. Ponadto zadbamy także o części wspólne, jak oświetlenie, alejki czy ławki – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner, realizującej inwestycję. Powstaną chodniki, które łączyć się będą z pobliskimi ścieżkami spacerowymi nad Jeziorem Swarzędzkim.

 

W ostatnim czasie trwa też kompletna przebudowa układu komunikacyjnego obok osiedla. Wykonawcą jest firma, działająca na zlecenie spółki Volkswagen Polska, a przedsięwzięcie usprawni komunikację. Dzięki inwestycji jadąc od strony centrum, trasą Warszawską, mieszkańcy będą mogli sprawnie skręcić bezpośrednio w lewo, w Sośnicką do osiedla. Dotychczasowy układ dróg wymuszał konieczność dojechania do skrzyżowania pod Swarzędzem i tam zawrócenia w stronę Zielińca. Ta niedogodność zostanie usunięta, co stanowi kolejny atut lokalizacji inwestycji Młyn nad Cybiną.

 

Drugą inwestycją, w której prace są najbardziej zaawansowane, jest Nadolnik Compact Apartments. W ramach tego przedsięwzięcia, w I etapie powstanie 213 smart apartamentów, w tym standardowe 20 m kw. dla 2 osób, ale i apartamenty z antresolą o powierzchni 32 m kw. (dla 4 osób). W pierwszym budynku, stanowiącym I etap kompleksu, została zamontowana stolarka okienna, pokrycie dachowe, trwają prace wykończeniowe wewnątrz oraz elewacyjne. Jeszcze w tym roku pierwsza część inwestycji będzie więc gotowa. Finalnie cały kompleks zostanie znacznie rozbudowany aż do liczby ponad 1000 lokali. W dawnym młynie powstanie restauracja, sale wykładowe, a na terenie inwestycji pełna infrastruktura, w tym nawet miejsce do grillowania. Jak zaznacza Michał Wawrzyniak, projekt powstał z myślą o wszelkich udogodnieniach dla lokatorów.

 

Oprócz Nadolnik Compact Apartments i Młyna nad Cybiną deweloper Grupa Partner realizuje jeszcze trzy kolejne inwestycje w Poznaniu. Na początku 2019 roku gotowe będą: Śródka OdNowa przy ulicy Bernata i Przystań Warta przy ulicy Starołęckiej (łącznie 37 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach blisko rzeki Warta). Natomiast przy ulicy Hercena, obok ulicy Murawa powstanie Murawa Park, czyli pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami. Wszystkie pięć inwestycji Grupy Partner sąsiaduje z przyrodą.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy