Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

19 lutego 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów

II etap projektu Nadolnik w budowie

Grupa Partner kontynuuje inwestycję Nadolnik Compact Apartments. I etap projektu został już zakończony, a budowlańcy realizują drugi. Sprawdź!

II etap projektu Nadolnik w budowie

Rozpoczęły się prace związane z fundamentami, a wkrótce do sprzedaży trafią 224 smart apartamenty.

Obok Parku ks. Tadeusza Kirschke, przy ulicy Nadolnik, powstaje Nadolnik Compact Apartments, czyli kompleks, gdzie znajdzie się ponad 1000 smart apartamentów. W pierwszym budynku trwają prace wykończeniowe, a dodatkowo deweloper realizuje drogę dojazdową. Wkrótce 213 lokali zostanie przekazanych przyszłym lokatorom oraz inwestorom. Warto podkreślić, że jednocześnie rozpoczęły się prace związane z II etapem (224 lokale), a konkretnie wykopy pod fundamenty. Zakończenie i odbiory planowane są na marzec 2022.

Jak podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner, realizowane przedsięwzięcie to novum. Każdy ze smart apartamentów to alternatywa dla mieszkania, z kuchnią, łazienką oraz przestrzenią do pracy i wypoczynku. W I etapie powstały: apartamenty 20 m kw. dla 2 osób, ale też z antresolą o powierzchni 31-41 m kw. (dla 4 osób). Dla kogo dedykowany jest tego rodzaju projekt?

To idealna propozycja dla studentów, absolwentów i osób rozpoczynających karierę zawodową. Warto postawić na własną nieruchomość. Polecamy smart apartament, ponieważ cechuje się dobrym projektem przy optymalnej cenie. W przyszłości, nawet jeśli zdecydujemy się zakupić własne, większe mieszkanie lub dom, lokal w Nadolniku można wynająćwyjaśnia Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.  

Deweloper Grupa Partner stworzy dodatkową infrastrukturę. Powstaną boxy rowerowe, kort tenisowy, boiska. - W II etapie, aktualnie realizowanym, zostanie odnowiony młyn, stanowiący punkt odniesienia do architektury wszystkich budynków. Chcemy podkreślić unikalny charakter projektu – mówi Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.

Nadolnik to propozycja także dla inwestorów

Projekt smart apartamentów jest skierowany również do klientów inwestycyjnych i rozwijających własny biznes. Zakup lokalu w Nadolnik Compact Apartments pozwala ulokować kapitał i zarabiać na wynajmie – przy odpowiednim rozwiązaniu, stopa zwrotu może osiągnąć nawet osiem procent. Udogodnieniem jest możliwość odliczenia podatku VAT. Inwestor, razem z architektami planuje stworzyć w dawnym młynie na Nadolniku zaplecze handlowo-usługowe i komercyjne, co oznacza, że do oferty wkrótce trafią także tego typu lokale. Trwają już prace projektowe w tym celu.  

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy