Kolejne nowe mieszkania w Murapol Siewierz Jeziorna

Murapol S.A.

Data publikacji: 02.03.2020, Data aktualizacji: 07.04.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosu

Kolejne nowe mieszkania w Murapol Siewierz Jeziorna
Ruszył trzecie etapu inwestycji realizowanej w Siewierzu Jeziornej. Wszystkie mieszkania od Murapol wyposażone zostaną w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.

Grupa Murapol rozpoczęła oferowanie 165 lokali mieszkalnych zaprojektowanych w pięciu budynkach w ramach trzeciego etapu inwestycji realizowanej w Siewierzu Jeziornej. Aktualna oferta stanowi część „projektu1000”, w którym do komercjalizacji w jednym czasie trafiło ponad 1 tys. lokali w sześciu miastach w Polsce.

4-kondygnacyjna zabudowa, funkcjonalne i kompaktowe lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o najbardziej poszukiwanych układach i metrażach od 30 do 59 mkw., przydomowe ogródki na parterze oraz przestronne balkony na wyższych piętrach to propozycja Grupy Murapol w trzecim etapie osiedla Murapol Siewierz Jeziorna, powstającego w ramach zrównoważonej dzielnicy Miasteczko Siewierz Jeziorna.

Dla komfortu mieszkańców, zgodnie ze standardem obowiązującym w oferowanych od ubiegłego roku inwestycjach Grupy, wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy. W budynkach z aktualnej oferty zostanie wdrożona technologia Home Management System umożliwiająca instalację rozwiązań smart home, pozwalających m.in. zdalnie sterować mediami. Poza powyższymi rozwiązaniami, zastosowany w budynkach HMS obejmie także monitoring wizyjny klatek schodowych, hali garażowych, części wspólnych osiedla oraz wideodomofon.

Autorem projektu architektonicznego inwestycji jest Murapol Architects Drive SA, pracownia należąca do Grupy Murapol.

- Osiedle Murapol Siewierz Jeziorna powstaje w ramach zrównoważonej dzielnicy Miasteczko Siewierz Jeziorna, nowatorskiego projektu, który zainteresuje w szczególności osoby ceniące sobie komfort mieszkania poza dużymi aglomeracjami czy ścisłym centrum miasta, które nie chcą jednocześnie tracić dostępu do miejskich udogodnień. O trafności naszego zaangażowania w realizację tego przedsięwzięcia świadczy dotychczasowe zainteresowanie klientów ofertą naszej inwestycji. Mieszkania zaoferowane przez Murapol w pierwszych dwóch etapach projektu Murapol Siewierz Jeziorna znalazły uznanie kupujących ze względu na kompaktowe i funkcjonalne układy.mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA.

Pierwszy etap inwestycji został nagrodzony w konkursie Housemarket Silesia Awards 2019 w kategorii „Osiedle przyjazne rodzinie”.

Siewierz Jeziorna to pierwszy realizowany w Polsce projekt zrównoważonej dzielnicy, powstającej od podstaw, z uwzględnieniem potrzeb mieszkańców, bez krzykliwych reklam, ruchliwych ulic i miejskiego chaosu. Osiedle usytuowane jest w otoczeniu natury, w pobliżu Zalewu Przeczycko-Siewierskiego, który zapewnia nie tylko piękne widoki i miejsca do wypoczynku, ale także czyste, pozbawione smogu powietrze. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu węzła komunikacyjnego drogi krajowej nr 1, dzięki czemu dojazd do Katowic zajmuje zaledwie 20 minut, do Krakowa można się dostać w niecałą godzinę, a mniej niż kwadrans potrzeba, by dotrzeć na lotnisko w Pyrzowicach.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: