Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

27 października 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

To jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Dlaczego dziś warto zamieszkać na Białołęce?

Jakie zalety ma mieszkanie na warszawskiej Białołęce? Czytaj dalej na RynekPierwotny.pl

To jedna z najpopularniejszych dzielnic Warszawy. Dlaczego dziś warto zamieszkać na Białołęce?

Białołęka w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit, co odzwierciedla rosnące zainteresowanie tą lokalizacją ze strony klientów. Co tak wyjątkowego ma w sobie ta dzielnica, że cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osobo szukających nowego M? Czy chodzi tylko o niższą cenę za mkw. tutejszych nieruchomości? Nic bardziej mylnego.

Warszawska Białołęka z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno deweloperów, a przede wszystkim osób szukających własnego mieszkania w Stolicy. Często wybierają ją młodzi ludzie, którzy właśnie tu kupują swoje pierwsze mieszkanie. Potwierdzają to sami mieszkańcy dzielnicy, którzy w większości są zadowoleni zarówno z rosnącego poziomu dostępnych tu usług, komunikacji, jak i poprawiającego się infrastruktury komunikacyjnej, która zapewnia dobry dojazd do innych dzielnic miasta.

Spokój i naturalne otoczenie

Białołęka wyróżnia się nie tylko rozwojem infrastruktury, ale też dużą liczba parków i terenów zielonych. Sąsiedztwo miejsc sprzyjających rekreacji jest jednym z kluczowych aspektów, na jaki zwracają uwagę klienci szukający w Warszawie swojego mieszkania. Przykładem atrakcyjnego i wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom klientów projektu deweloperskiego na Białołęce jest Murapol Osiedle Natura przy ul. Kąty Grodziskie. To osiedle składające się z kameralnych, 2-piętrowych budynków położone w cichej, spokojnej okolicy, niedaleko Puszczy Słupeckiej i Kanału Żerańskiego. Dobre skomunikowanie sprawia, że szybko można stąd dostać się na Trasę Toruńską, a do centrum Warszawy dojechać autem w mniej niż pół godziny. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przedszkole, żłobki i szkoła podstawowa.

Szeroki wybór metraży i układów

Warto zwrócić uwagę na szeroki wybór mieszkań w najpopularniejszych metrażach (od 34 do 63 mkw.) oraz układach.

- Co ciekawe, prawie połowa naszych klientów to single, którzy najczęściej szukają mieszkań 2- pokojowych o metrażach 30-50 mkw. Dodatkowo zauważamy, że w obliczu pandemii jeszcze bardziej znacząca stała się dla klientów potrzeba posiadania kolejnego pomieszczenia do pracy czy relaksu - zdradza Rafał Skonieczny, regionalny dyrektor sprzedaży w Grupie Murapol.

Aktualnie w ofercie Grupy Murapol na Białołęce dostępne są mieszkania 2-, 3-, a nawet 4- pokojowe. Dzięki temu swoje miejsce na ziemi znajdują tutaj nie tylko osoby młode, będące na początku swojej dorosłości, ale także rodziny z dziećmi. Dla wygody osób zmotoryzowanych w sąsiedztwie każdego z budynków zaprojektowano liczne miejsca postojowe zewnętrzne.

Komfortowe mieszkania z pakietem antysmogowym

Tę inwestycję wyróżnia też coś, co do niedawno zarezerwowane było tylko dla najbardziej luksusowych apartamentów - zastosowanie nowoczesnych innowacji technologicznych. Komfort życia mieszkańców tego osiedla na Białołęce podnosi opcja smart home, umożliwiająca, m.in. sterowanie za pomocą smartfona oświetleniem, ogrzewaniem czy elektrycznością. Napiszmy o tym co wyróżnia nasz smart od konkurencji czyli funkcja hotelowa i zamykanie zaworów wody. Dodatkowo mieszkania wyposażone są w standardzie w pakiet antysmogowy. Nowoczesna technologia filtrów z nanowłókien chroni mieszkańców przed smogiem i nie tylko. Wbudowane w nawiewniki okien filtry gwarantują dodatkowo ochronę przed kurzem, roztoczami i owadami, zapewniając jednocześnie ciągły dopływ czystego powietrza.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy