Wiadomości mieszkaniowe

Murapol S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Poznań

24 czerwca 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

Ogólnopolski Dzień Otwarty GK Murapol

Tylko do końca czerwca trwa promocja „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. W ramach tej kampanii 27 czerwca w wybranych biurach sprzedaży odbędzie się Ogólnopolski Dzień Otwarty. Zobacz!

Ogólnopolski Dzień Otwarty GK Murapol

W czerwcu GK Murapol wyselekcjonowała dla swoich klientów 299 mieszkań objętych promocją „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”. Średnia kwota rabatu na lokale z tej puli przekracza aż 47 tys. zł. Dzięki temu można nie tylko spełnić marzenie o własnym mieszkaniu, ale też ulokować oszczędności w atrakcyjny sposób na rynku nieruchomości.

Ogólnopolski Dzień Otwarty – sobota, 27 czerwca

O promocyjnej ofercie i nie tylko będzie można osobiście porozmawiać z doradcami GK Murapol w najbliższą sobotę. Ogólnopolski Dzień Otwarty zaplanowano w godzinach 9:00 – 14:00 w biurach sprzedaży w Warszawie, Krakowie, Poznaniu Gdyni, Łodzi (dodatkowe mobilne biuro pojawi się na terenie powstającej inwestycji Apartamenty Piłsudskiego) Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Mikołowie, Tychach oraz w Siewierzu.

Pracownicy dewelopera posłużą radą i pomogą wybrać z bogatej oferty GK Murapol mieszkanie najlepiej odpowiadające indywidualnym preferencjom. W biurach dewelopera będzie też można skorzystać ze wsparcia doradców kredytowych. Eksperci bezpłatnie wyliczą zdolność klienta i na tej podstawie znajdą najbardziej opłacalną propozycję zakupu nowego M od GK Murapol spośród bankowych ofert.

Ogólnopolski Dzień Otwarty w Murapol

Smart home premium i miejsca postojowe w cenie

W ramach promocji „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE” część mieszkań z puli dewelopera posiada miejsce parkingowe w cenie. Oprócz tego wybrane mieszkania wyposażone są w pakiet antysmogowy, który zapewnia czyste powietrze w mieszkaniu. Z kolei dostępny wraz z zakupem wybranych lokali smart home w wersji premium to szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które realnie przekładają się na oszczędności - mogą wynosić one nawet 23% w skali roku.

Nie zwlekaj, poznaj ofertę wcześniej

Szeroki zakres metraży i układów mieszkań w ofercie, doskonałe lokalizacje i atrakcyjna promocja cenowa – to wszystko powinno skłonić do wizyty w sobotę w wybranych biurach sprzedaży podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego. Warto pamiętać też o tym, że pula mieszkań objętych promocją „Atrakcyjne inwestycje to MUROWANE INWESTYCJE”  jest ograniczona. Dlatego zachęcamy, by już teraz sprawdzić, jakie mieszkania są nią objęte i dokonać wstępnej rezerwacji swojego nowego M.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy