Nowe mieszkania z pakietem bonusów od GK Murapol

Murapol S.A.

Data publikacji: 28.06.2021,

Data aktualizacji: 28.06.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Ogólnopolski Dzień Otwarty GK Murapol
Grupa Murapol zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty. Z jakich promocji będą mogli skorzystać kupujący? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Zniżki na mieszkania, zewnętrzne miejsca postojowe oraz technologia smart home i ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania  – to pakiet bonusów oferowany przez Grupę Murapol podczas Dnia Otwartego.

Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 lipca w biurach sprzedaży dewelopera w 14 miastach w Polsce. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy odbędzie się Ogólnopolski Dzień Otwarty Grupy Murapol
 • jaki gość specjalny pojawi się na wydarzeniu
 • na jakie promocje będą mogli liczyć kupujący

Grupa Murapol, jako jeden z wiodących deweloperów mieszkaniowych w Polsce, aktywnie wspiera klientów w podejmowaniu decyzji zakupowych. W najnowszej promocji Spółka oferuje pulę 30 lokali mieszkalnych z bonusami w każdym mieście, w których prowadzi działalność. Pakiet bonusów przypisanych do każdego lokalu z listy promocyjnej może sięgać nawet 64 tys. zł. Aby skorzystać z oferty należy odwiedzić biuro sprzedaży podczas Dnia Otwartego, już w najbliższą sobotę i zarezerwować mieszkanie. Wcześniej można poznać listę lokali w promocji w swoim mieście postępując zgodnie z instrukcją na stronie internetowej dewelopera. 

Toruń - Inwestycja Murapolu

- Codziennie w licznych spotkaniach w naszych biurach sprzedaży aktywnie wspieramy osoby rozważające nabycie mieszkania do podejmowania decyzji zakupowych. Jednym z cyklicznych wydarzeń, na które czekają nasi klienci są Ogólnopolskie Dni Otwarte. W najbliższej, lipcowej edycji oferujemy pakiet bonusów do wybranej puli lokali mieszkalnych w każdym mieście. To oferta atrakcyjna zarówno dla klientów kupujących mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.  – 3 lipca nasi doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 10.00 do 17.00 w naszych biurach sprzedaży zlokalizowanych w 14 miastach. Wszystkim zainteresowanym polecamy wcześniej zapoznać się z promocyjną listą mieszkań i przyjść na spotkanie z już wybranym mieszkaniem – dodaje Łukasz Tekieli.   

Szeroki pakiet promocyjny

Na pakiet promocyjny z okazji Dnia Otwartego Grupy Murapol składają się: rabat, a także smart home, zewnętrzne miejsce postojowe i dostępne wyłącznie dla Klientów GK Murapol ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie mieszkania. 

Spotkanie z Andrzejem Bargielem we Wrocławiu

Ale to nie wszystko. W najbliższą sobotę, odwiedzający wrocławskie biuro sprzedaży będą również mieli okazję spotkania z Ambasadorem dewelopera – Andrzejem Bargielem. To najsłynniejszy polski ski-alpinista, który jako pierwszy człowiek zjechał na nartach z K2. Na spotkaniu Sportowiec opowie o swojej ostatniej wyprawie, podczas której zdobył i zjechał na nartach z dwóch sześciotysięczników dziewiczego szczytu Yawash Sar II oraz Laila Peak. Spotkanie zaplanowane w godzinach od 11:00 do 15:00, w biurze sprzedaży przy ul. Buforowej 73. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: