Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

15 marca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 1 głosów

Jak powstają Zielone Rabowice II?

Zielone Rabowice II, to idealna propozycja dla klienta marzącego o zamieszkaniu na przedmieściach. Sprawdź jak powstaje osiedle!

Jak powstają Zielone Rabowice II?

Dziś własny dom na przedmieściach, z dużym ogrodem stanowi alternatywę wobec mieszkania w granicach miasta – to zauważalny trend na rynku, szczególnie w Poznaniu, gdzie blisko 40 procent nowych osiedli powstaje w gminach ościennych. Popularne są w zasadzie wszystkie gminy w powiecie poznańskim – Murowana Goślina na północ od granic miasta, Komorniki, Dopiewo, Rokietnica na zachodzie, Luboń i Kórnik na południe od Poznania. Dodatkowo sporym zainteresowaniem cieszy się gmina Swarzędz. W tej lokalizacji, w Rabowicach Greenbud Development sprzedał już ponad 100 lokali w ramach osiedli: Zielone Rabowice i Zielone Rabowice II, które stanowi kontynuację pierwszego projektu.

 

Budowane osiedle to interesująca propozycja na rynku nieruchomości. Nowy dom to sporo możliwości, a wiele zależy od elastyczności dewelopera. – Proponujemy szeroką gamę rozwiązań aranżacyjnych. Klient podejmuje kilka kluczowych decyzji, dzięki którym zamieszka z rodziną dokładnie tak, jak sobie zaplanował. Jesteśmy elastyczni i służymy radą – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Na parterze lokalu bliźniaczego zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym z oknem lub opcjonalnie z kuchnią zamkniętą. W przestrzeni na parterze istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju, który będzie sypialnią, czy gabinetem do pracy w domu. Na piętrze będą znajdować się dwie lub trzy sypialnie, w zależności od wybranego układu. Dodatkowo do adaptacji jest przestrzeń na poddaszu, idealna do powiększenia części mieszkalnej lub jako miejsce do przechowywania.

Osiedle wyróżnia się na tle innych propozycji deweloperskich, ponieważ do każdego lokalu przynależy działka o powierzchni od 400 mkw., co gwarantuje duży ogród. Deweloper przygotuje także alejki wewnętrzne i oświetlenie uliczne. W ramach I etapu Zielonych Rabowic II, który niedługo zostanie przekazany mieszkańcom, te prace zostały wykonane. – Inwestycję prowadzimy kompleksowo, co nierzadko stanowi czynnik przeważający za tym, by zamieszkać u nas w Rabowicach – podkreśla Kinga Błaszkowiak.

Inwestor osiedla, Greenbud Development realizuje także działania niezwiązane bezpośrednio z ofertą domów, ale mające swoją wagę – zarówno dla lokalnej społeczności, jak i klientów dopiero przeprowadzających się do domów. To zaangażowanie w Dni Swarzędza jako sponsor, a także wsparcie Dnia Dziecka w Rabowicach, czy pikniku z okazji zakończenia wakacji. Deweloper z roku na rok wspiera akcję charytatywną Deweloperzy Dzieciom mającą na celu pomoc wychowankom rodzinnych i publicznych domów dziecka.

Całokształt działań społecznej odpowiedzialności stanowią dodatkowy atut. Pozwalają odbiorcom podjąć decyzję oraz zaufać firmie deweloperskiej. Znaczenie ma też marka dewelopera, w tym portfolio zrealizowanych projektów. Jako deweloper, Greenbud z sukcesem zakończył inwestycje w powiecie poznańskim, w tym między innymi w gminie Swarzędz. Od 2019 roku firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy