Wiadomości mieszkaniowe

PR Expert

Regionalne - Wrocław - Warszawa

27 sierpnia 2020

Oddaj swój głos!

Ogrody i tarasy poszukiwane. Latem można kupić taniej

W których inwestycjach Bouygues Immobilier Polska znajdziemy mieszkania z ogrodami i tarasami? Sprawdź!

Inwestycje Bouygues Immobilier Polska

W trakcie okresu epidemii najbardziej wzrosło zapotrzebowanie na mieszkania z ogrodami. Coraz większą popularnością cieszą się także tarasy i balkony.

Coraz więcej naszych klientów pyta o takie mieszkania. Trend pokazują także dane rynkowe, z których wynika, że popyt na ogrody wzrósł o 80%, na tarasy o 71%, natomiast na balkony o 51% – podaje Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie deweloperskiej Bouygues Immobilier Polska.

Preferencje potencjalnych nabywców zmieniają się pod wpływem sytuacji z ostatnich miesięcy. Osoby zainteresowane kupnem mieszkania mocniej uświadomiły sobie, że ogrody, tarasy i balkony istotnie podnoszą komfort życia oraz wzmacniają poczucie prywatności.

Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, budujemy zdecydowaną większość mieszkań z takimi udogodnieniami. Zawsze oferujemy je w cenie – podkreśla Cezary Grabowski. – Przykładowo: na kameralnym osiedlu Vitalité na warszawskim Wilanowie budujemy mieszkania z ogrodami o wielkości do 175 metrów kwadratowych. Z kolei w prestiżowym apartamentowcu Centreville w centrum Wrocławia są przestronne, podwójne tarasy wychodzące na trzy strony świata – podaje przykłady.

Bouygues Immobilier Polska - Centreville

Warto ruszyć na letnie zakupy

Lato sprzyja zakupom na rynku mieszkaniowym, ponieważ można skorzystać z wakacyjnych ofert specjalnych.

Aktualnie promocją są objęte wybrane mieszkania w Warszawie i Wrocławiu. Atrakcyjne ceny można sprawdzić w naszym Outlecie Mieszkaniowym – informuje Cezary Grabowski. Ponadto klienci mają możliwość indywidualnych negocjacji cen. – Stawiamy na różne formy ofert specjalnych i udostępniamy je we wszystkich miastach, w których budujemy mieszkania i domy – zaznacza Cezary Grabowski.

Drugim sprzyjającym czynnikiem jest duży wybór. Pomimo epidemii na rynek trafiają nowe mieszkania, a trwające budowy realizowane są bez przerw. W największych miastach niedawno do sprzedaży zostały wprowadzone np. osiedle Essentiel Talarowa na Białołęce oraz Osiedle Lumea na Bemowie w Warszawie i Perspective – Wille Miejskie na Kowalach we Wrocławiu.

W całym roku 2020 planujemy oddać do użytku 656 mieszkań w ramach sześciu inwestycji realizowanych w Warszawie, Pruszkowie, Wrocławiu i Poznaniu – zapowiada Cezary Grabowski. Negatywnych skutków epidemii nie widać także w wynikach sprzedaży. – W drugim kwartale bieżącego roku sprzedaliśmy 180 mieszkań i lokali usługowych, to o 8% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Ten okres był dla nas bardzo udany – ocenia Cezary Grabowski.

Bouygues Immobilier Polska - Essentiel

Szukają w otoczeniu zieleni

Bardzo ważnym kryterium wyboru nieustająco jest lokalizacja. Polacy nadal poszukują mieszkań w dobrze skomunikowanych i rozwiniętych infrastrukturalnie dzielnicach, niekoniecznie w ścisłym centrum. Zależy im, żeby znaleźć mieszkanie w otoczeniu zieleni, blisko terenów rekreacyjnych i sportowych. W najbliższym otoczeniu chcą mieć sklepy, szkoły, restauracje i parki, czasami też rzekę. Stosunkowo nową, ale coraz silniejszą, potrzebą są natomiast ekologiczne elementy osiedli, które podnoszą komfort życia i przynoszą oszczędności, takie jak: panele słoneczne na dachach, białe pokrycia dachów, gromadzenie wody deszczowej do podlewania roślin, stacje ładowania samochodów elektrycznych czy miejsca na rowery.

Bouygues Immobilier to firma deweloperska o zasięgu międzynarodowym, z wieloletnim doświadczeniem w budownictwie. W Polsce działa od 2001 roku i od tego czasu zrealizowała 45 inwestycji w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie na ponad 6100 mieszkań.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy