Wiadomości mieszkaniowe

Prime Time PR

Prime Time PR

Nieruchomości - Regionalne - Kraków

20 listopada 2020

Oddaj swój głos!

Na Zabłociu powstaje nowa inwestycja

Rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań w nowej wielorodzinnej inwestycji Greendustry Zabłocie. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Inwestycja Greendustry Zabłocie

Inwestycja Greendustry Zabłocie powstawać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie oddanych do użytku zostanie 107 mieszkań o powierzchni od 26 mkw. do 160 mkw., część z nich będzie dwupoziomowa. Mieszkania wyposażone zostaną w prywatne ogródki i tarasy, w części wspólnej zaprojektowano zielone patia, tarasy na ostatnich piętrach oraz Green inn - miejsce, w którym można będzie pozostawić rośliny pod opieką sąsiadów. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdzie się strefa dla rodzica, plac zabaw dla dzieci wraz z przechowalnią zabawek, rowerownie i wózkownie, coolomat oraz lobby z portiernią.

- Inspiracją do powstania przestronnych, loftowych mieszkań, o niestandardowej wysokości, dużych przeszkleniach i stalowych elementach, stała się historia Zabłocia oraz jego industrialny charakter - mówi Grzegorz Woźniak, prezes spółki Quelle Locum. - Greendustry Zabłocie, to zupełnie nowa jakość, którą chcemy zaproponować najbardziej wymagającym klientom, dla których estetyka, życie w centrum miasta, a także odpoczynek w otoczeniu zieleni mają decydujące znaczenie - dodaje.

Inwestorem Greendustry Zabłocie jest spółka Quelle Locum, mająca na swoim koncie takie realizacje jak osiedle Park Leśny Bronowice, Perła Prądnika czy Apartamenty z Ogrodu. Wszystkie z nich charakteryzują się nowoczesnymi formami architektonicznymi oraz wysoką jakością użytych materiałów. Projekt opracowała pracownia 3D Architekci, współpracująca do tej pory z największymi deweloperami w Polsce.

Greendustry Zabłocie powstanie w pełnej turystów i ludzi biznesu dzielnicy Zabłocie. Ta prężnie rozwijająca się część Krakowa, przeżywa obecnie prawdziwą metamorfozę. Ciekawa oferta kulinarna i kulturalna, a także sąsiedztwo Kazimierza i Starego Miasta, sprawia, że miejsce to, staje się awangardowym centrum Krakowa. 

W ramach etapu pierwszego inwestycji Greendustry Zabłocie zaprojektowano ok. 5 700 mkw., a jego oddanie zaplanowano na koniec 2022 roku.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy