Inwestycja B8 Nowy Wymiar Mieszkania

Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Data publikacji: 25.08.2020, Data aktualizacji: 26.08.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 2 głosów

Inwestycja B8 Nowy Wymiar Mieszkania
Acciona z pozwoleniem na użytkowanie osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl!

Acciona Nieruchomości otrzymała pozwolenie na użytkowanie osiedla B8 Nowy Wymiar Mieszkania w warszawskim Miasteczku Wilanów. Jego budowa została ukończona z ponad 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Odbiory lokatorskie rozpoczną się jesienią bieżącego roku. To już piąta inwestycja dewelopera w tej dzielnicy, a w planach jest kolejna - osiedle AR4.

Osiedle B8 Nowy Wymiar Mieszkania mieści się w samym sercu Miasteczka Wilanów - na Błoniach Wilanowskich, przy ul. Teodorowicza. W okolicy osiedla znajdują się restauracje i kawiarnie, sklepy spożywcze, siłownie, rozmaite punkty usługowe, a także szkoły, przedszkola oraz żłobki. Inwestycja posiada 5 kondygnacji naziemnych, 1 podziemną oraz parter i składa się ze 130 doświetlonych mieszkań o powierzchniach od 30 do 139 metrów kwadratowych. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie, a także przestronne i wypełnione zielenią patio oraz plac zabaw.

- Dobór lokalizacji jest dla nas jednym z kluczowych elementów przy planowaniu inwestycji. Miasteczko Wilanów to młoda dzielnica, stwarzająca rewelacyjne warunki do zamieszkania dla osób, które szukają harmonii, prestiżu i komfortowego życia. Rok do roku wygrywa w różnego rodzaju rankingach najlepszych dzielnic Warszawy i na ten moment jest jedynym projektem mieszkaniowym w Polsce, który zdobył światowe wyróżnienie „Doskonałości na rynku nieruchomości - ULI Global Award for Excellence” przyznawane przez Urban Land Institute (ULI). Mając na uwadze liczne pozytywne strony dzielnicy postanowiliśmy zrealizować jeszcze jedną, szóstą, inwestycję na terenie Miasteczka Wilanów – osiedle AR4, przy Alei Rzeczpospolitej – powiedziała Dyrektor Zarządzająca Acciona Nieruchomości.

 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: