II Forum Inwestorek

INWESTORKI.PL

Data publikacji: 10.02.2020, Data aktualizacji: 12.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

II Forum Inwestorek
22 lutego 2020 w Hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie się II Forum Inwestorek. Wydarzenie poświęcone jest szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. Sprawdź!

Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontak­tów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.

Forum ma charakter wysoce merytoryczny i będzie trwało dwa dni. W pierwszym dniu odbędzie się forum, na którym odbędzie się kilkanaście wykładów oraz panel. Drugi dzień poświęcony jest warsztatom. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się ponad 13 Prelegentów. Na wydarzenie przyjadą inwestorki m.in. z Wielkiej Brytanii i Niemiec – dr Edyta Tadeusiak oraz dr Anna Smolińska. Swoją wiedzą podzielą się również m.in. Elżbieta Maśloch-Matrejek – współzałożycielką Global Investor Club, Elżbieta Liberda – radca prawny, specjalizujący się w prawie nieruchomości czy Urszula Socha – deweloper. Dla wszystkich uczestników przewidziane są przerwy kawowe oraz wspólny lunch.

- Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać – zachęca jedna z prelegentek, Elżbieta Liberda –  Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

- dowiesz się, jak krok po kroku inwestować oraz wykorzystywać możliwości rynku nieruchomości dla osiągania swoich celów finansowych

 - usłyszysz historie kobiet, które odnoszą sukcesy jako inwestorki

- poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości

- otrzymasz informacje jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów

- dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w deweloperce

- nawiążesz relacje biznesowe oraz dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych

Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 300 kobiet inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki pierwszej edycji mówią

Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami - wylicza Małgorzata Lewandowska - uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości, prowadzi też fan page Merytorycznie o nieruchomościach.

Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która – jak nam oznajmiła - swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć ciebie

Projekt inwestorki.pl jest ziszczeniem mojego cichego marzenia o zbudowaniu społeczności kobiet, które dzielą się wiedzą i doświadczeniem, wymieniają pomysłami, wzajemnie inspirują oraz motywują – wyjaśnia O. Marciniak. – No i pokazują nie tylko światu, ale i samym sobie, na jak wiele je stać! Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazała I edycja naszego wydarzenia.


Wydarzenie odbędzie się 22 lutego 2020 roku w 5-gwiazdkowym Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie. Więcej informacji na www.inwestorki.pl.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: