II Forum Inwestorek

INWESTORKI.PL

Data publikacji: 10.02.2020, Data aktualizacji: 12.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

II Forum Inwestorek
22 lutego 2020 w Hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie się II Forum Inwestorek. Wydarzenie poświęcone jest szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. Sprawdź!

Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontak­tów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.

Forum ma charakter wysoce merytoryczny i będzie trwało dwa dni. W pierwszym dniu odbędzie się forum, na którym odbędzie się kilkanaście wykładów oraz panel. Drugi dzień poświęcony jest warsztatom. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się ponad 13 Prelegentów. Na wydarzenie przyjadą inwestorki m.in. z Wielkiej Brytanii i Niemiec – dr Edyta Tadeusiak oraz dr Anna Smolińska. Swoją wiedzą podzielą się również m.in. Elżbieta Maśloch-Matrejek – współzałożycielką Global Investor Club, Elżbieta Liberda – radca prawny, specjalizujący się w prawie nieruchomości czy Urszula Socha – deweloper. Dla wszystkich uczestników przewidziane są przerwy kawowe oraz wspólny lunch.

- Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać – zachęca jedna z prelegentek, Elżbieta Liberda –  Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie swoich interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział?

- dowiesz się, jak krok po kroku inwestować oraz wykorzystywać możliwości rynku nieruchomości dla osiągania swoich celów finansowych

 - usłyszysz historie kobiet, które odnoszą sukcesy jako inwestorki

- poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości

- otrzymasz informacje jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów

- dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w deweloperce

- nawiążesz relacje biznesowe oraz dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych

Pierwsza edycja przyciągnęła ponad 300 kobiet inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki pierwszej edycji mówią

Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami - wylicza Małgorzata Lewandowska - uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości, prowadzi też fan page Merytorycznie o nieruchomościach.

Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która – jak nam oznajmiła - swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.

Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć ciebie

Projekt inwestorki.pl jest ziszczeniem mojego cichego marzenia o zbudowaniu społeczności kobiet, które dzielą się wiedzą i doświadczeniem, wymieniają pomysłami, wzajemnie inspirują oraz motywują – wyjaśnia O. Marciniak. – No i pokazują nie tylko światu, ale i samym sobie, na jak wiele je stać! Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazała I edycja naszego wydarzenia.


Wydarzenie odbędzie się 22 lutego 2020 roku w 5-gwiazdkowym Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie. Więcej informacji na www.inwestorki.pl.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: