II etap Śródki OdNowa w budowie

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 14.11.2019,

Data aktualizacji: 19.03.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów
II etap Śródki OdNowa w budowie
Rozpoczęła się budowa II etapu Śródki OdNowa. Przewidywany termin realizacji to I kwartał 2021 roku. Sprawdź postępy!

Ulica Bernata na poznańskiej Śródce wzbogaci się o czterokondygnacyjny budynek z 83 mieszkaniami, bowiem rozpoczęła się budowa drugie etapu Śródki OdNowa. Inwestycja z dnia na dzień nabiera „kształtów”. Prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych zostały już zakończone, wylano też fundamenty. Teraz budynek będzie piął się w górę.

Nowy projekt dewelopera Grupy Partner – Śródka OdNowa 2 – oficjalnie wystartował.

Plac budowy nieustannie nabiera „kształtów”. Aktualnie wykonano zbrojenia i wylano beton pod fundamenty. Jeszcze w tym roku planujemy postawienie pierwszych murów hali garażowej – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

W drugim etapie znajdą się 83 mieszkania o różnorodnej wielkości (27 do 80 mkw) i liczbie pokoi (zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe). Lokale parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie mieszkania położone ponad parterem będą miały balkony, loggie lub przestronne tarasy. Powierzchnie zostały tak zaprojektowane, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i funkcjonalność, jednak nabywcy, którzy zdecydują się na zakupu w początkowej fazie budowy mają możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych według własnych preferencji.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie przygotowana hala garażowa, a przed budynkiem również dodatkowe miejsca postojowe. Co istotne, dostępna będzie też winda. Powstanie droga wewnętrzna, oświetlenie oraz zaaranżowana zostanie zieleń. Cena za mieszkanie rozpoczyna się od 219 225 zł brutto. Projekt zostanie przekazany w ręce nabywców w I kwartale 2021 roku.

Ulica Bernata, przy której powstaje inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum Poznania i posiada wiele udogodnień. W niedalekiej odległości znajduje się droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę. Zaledwie około 800 metrów dzieli Śródkę OdNowa 2 od Jeziora Maltańskiego, Ostrowa Tumskiego, Bramy Poznania czy Term Maltańskich. Łatwo też dostać się w każdą stronę Poznania komunikacją miejską. Rodziny docenią bliskość wielu prestiżowych szkół, zarówno państwowych, jak
i prywatnych.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: